Z otevřené Pandořiny skříňky vyskočí Tomáš Klus, reklama a boty toulavý

042_vajicko_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Jak už obrázek v perexu napovídá, reklama bude jedním z témat víkendového éteru, ty nejlepší vás pobaví ve speciálu Českého rozhlasu. Zajímáte-li se o módní záležitost jménem zumba, pak vězte, že si i vy přijdete na své. Samozřejmě, že se chystá také mnoho hudebních a soutěžních speciálů. Vítejte u víkendových tipů.

Víkendový speciál s…

Radio Beat otevře o tomto víkendu Pandořinu skříňku. Po delší době zaloví v „podivnostech a kuriozitách, netradičních předělávkách a podobných lahůdkách„. Víkend s Josefem Lauferem si můžete užívat na Rádiu Blaník, navíc se soutěží o 2CD Josef Laufer – Maraton 1969 až 2008. Radio City 93,7 pokračuje se soutěží „Hádej, kdo půjde na večeři s radiem City?“

TENTO TÝDEN: Lagardére chce překlopit Pigy.cz na VKV, v zásobě má i další projekty

Víkend s Tomášem Klusem zažijete, pokud naladíte vysílání Rádia Bonton a Rádia Egrensis. Na obou rádiích můžete vyhrávat novinkové CD oblíbeného současného písničkáře s názvem „Racek“. Dopravní prostředky hrají prim ve víkendovém programu Country Radia.

ZAUJALO VÁS: Rádio Orlík je ke slyšení v Českých Budějovicích

Český rozhlas Olomouc o víkendu rozdává v rámci soutěže Kniha pro vaše uši CD Sir Artur Conan Doyle: Slavné případy Sherlocka Holmese. Rádio Jizera zamíří v sobotu 22. října do Mladé Boleslavi na Staroměstské náměstí u fontány.

PŘEČTĚTE SI: Rádio Krokodýl si nadělilo k 17. narozeninám spuštění kmitočtu v Jihlavě

Kiss 98 věnuje sobotu a neděli Michalu Davidovi, kromě jeho hitů se hraje o CD Čas vítězství. Rádio Krokodýl zve na Víkend speciál s No Name, nové album, o které se soutěží, nebudou jedinou specialitou. Hitparádu bude moderovat přímo Igor Timko z No Name a to už v sobotu po 18. hodině.

PDF DOKUMENT: KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY.42

042_vajicko_tipy_banner002

Hudební pozvánky – koncerty, alba a jiné

Rádio Bonton odehraje vystoupení Monkey Business s názvem Peeing With The Proletaria Tour Live at O2 Sazka Arena 2007. ČRo 1 – Radiožurnál servíruje záznam koncertu k desce 44 Live! zpěváka Richarda Müllera – s americkými muzikanty se přenesete do bratislavské haly Incheba z roku 2006. Classic FM odehraje Rubinsteina a jeho Melodii.

VÍCE INFORMACÍ: Gama Radio o víkendu uvítá několik hostů

Rocková hudba zní v následujících řádcích. Radio Čas Rock nechal vybrat posluchače, na jejich přání zazní IRON MAIDEN – Live After Death z roku 1985. Gama Radio slibuje v programu Van Halen – Right Here, Right Now (1993) – Live CD 1 (neděle po 12. a 22. hodině). Rock Radio odehraje Rybičky 48 – Deska roku 2011, posluchači volili mezi českými novinkami.

AKTUÁLNĚ: Frekvence 1 se věnuje sommeliérství, vyladilo víkendový proud

Další pozvánky na VKV – rozhovory, hry, četba,…

Hitrádio FM Plus hostí v neděli po 17. hodině Lenku Kazeckou, jedinou instruktorku zumby ve střední Evropě, která má certifikát od samotného zakladatele zumby Beto Pereze a budete první, kdo zažije rozhlasový přímý přenos zumby na světě.

DĚJE SE: „Naše vysílání vás neuklidní” – nová kampaň ČRo 6 startuje

Český rozhlas Region v rámci víkendového Nalaďte si legraci speciál uvede v sobotu po 17. hodině celých 60 minut věnovaný Ottu Šimákovi, v neděli budou posluchače bavit reklamy. Průvodcem bude jako vždy moderátor Patrik Rozehnal.

Chybí vám nějaké víkendové tipy? Najdete je v PDF příloze, kterou si můžete stáhnout o něco výše na stránce.

042_vajicko_tipy_banner001

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .