Vstupenky na fotbalové zápasy, plná nádrž, jazykové kurzy a pivo na Hitrádiích

hitradioHitrádio FM Plus zprostředkuje posluchačům letecký zájezd do Milána na zápas českého týmu Viktorka. Pozornosti se dostane též těm posluchačům, kteří se chtějí vzdělávat, vyhrávají se totiž jazykové kurzy. To Hitrádio Orion přináší od tohoto týdne plnou nádrž benzinu na čerpacích stanicích OMV. Nadále se soutěží o volné vstupenky na zápasy Baníku a nechybí soutěž o pivo zdarma. Přinášíme podrobnosti o aktuálních soutěží Hitrádií.

Hitrádio FM Plus: Fotbal a jazykové kurzy

Ligů mistrů májí nyní posluchači Hitrádia FM Plus možnost zažít na vlastní oči. Vyhrávat můžete totiž letecký zájezd do Milána i se vstupenkou na zápas českého fotbalového týmu Viktorka s AC Milán. Úkolem je přihlásit se prostřednictvím webu a poslouchat pečlivě vysílání. Moderátoři mohou totiž kdykoli vyhlásit jméno výherce, soutěží se od soboty 17. září. Soutěžním heslem je italská přezdívka AC Milán.

Každý všední den se navíc v programu Hitrádia FM Plus rozdávají poukazy na jazykové kurzy pro dospělé v hodnotě 5 tisíc korun, resp. dětské kurzy za 2 tisíce korun. Stačí si vybrat kurz dle vlastního přání a přihlásit se na webu stanice.

Hitrádio Orion: Plná nádrž, na Baník a pivo zdarma

Od pondělí 19. září do pátku 23. září se ve vysílání Hitrádia Orion rozdávají poukazy na tankování pohonných hmot do sítě čerpacích stanic OMV v hodnotě 1,5 tisíc korun. Jakmile zazní výherní signál, musí se soutěžící dovolat do studia na 591 001 001 jako první.

Hitrádio Orion ani tuto sezónu nechybí u domácích zápasů FC Baníku Ostrava. Při poslechu Hitrádia Orion mohuo posluchači vyhrávat vstupenky na zápasy. Samozřejmou součástí jsou vstupy ze stadionu.

Pivo Radegast na jeden rok zdarma se rozdává tento týden na Hitrádiu Orion v pořadu Dobré ráno s Magdou a Radkem. Ve správnou chvíli volejte studiovou linku 591 001 001. Pokud se dovoláte jako první a budete znát odpověď na soutěžní otázku, pivo Radegast na celý rok zdarma je vaše.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: