Víkend v rádiích ve znamení Roxette a Lemond Light Up Party

022_vikend_tipy1

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RADIOTV – Tento víkend se mohou těšit zejména příznivci švédského dua Roxette, připraveny jsou ale rovněž rozhovory a mnoho off-air akcí. Například Dvojka ČRo odvysílá v sobotu přímý přenos z Mezinárodního festivalu Porta. Fajn Radia pak pořádají Lemond Light Up Party. Pojďte si s námi vybrat z víkendové nabídky českých rádií.

Abecední seznam stanic a tipů na jejich víkendový program hledejte tradičně v přiloženém PDF dokumentu

PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV: 22. TÝDEN 2011

Ve víkendovém programu se můžete tento týden těšit například speciály se švédskou dvojicí Roxette. Posluchači Rádia Haná mohou vyhrávat nejnovější album skupiny Roxette s názvem Charm School. Kdykoli ve vysílání zazní song od této skupiny, volejte na číslo 585 22 55 88. V neděli od 22:00 navíc budete moci naladit záznam z moskevského koncertu. Pro ty, co se nedostali na vystoupení Roxette si mohou poslechnout největší hity také na Rádiu Impuls v neděli od 20:00. Příznivci skupiny Roxette si na portálu ABradio.cz mohou nadále naladit stream Radio Roxtte, kde hrají non-stop pouze hity této skupiny.

Sobotní Tobogan v pyžamu s Alešem Cibulkou na Dvojce ČRo nabídne rozhovor s Hanou Gregorovou a Radkem Brzobohatým. V neděli v 11:05 zavítá do studia ČRo 1 – Radiožurnál ředitelka divadla Spejbla a Hurvínka paní Helena Štáchová. ČRo Brno v pořadu Stříbrný vítr hostí Elišku Haškovou-Coolidge.

Přímý přenos z Mezinárodního festivalu z Letního kina v Ústí nad Labem odvysílá Dvojka ČRo. Akcí PORTA provází Vladimír Čech a Zdeněk Schwager.

Fajn Radio pořádá v pátek Lemond Light Up Party a to hned na dvou místech – v olomouckém klubu Meex a Disco Klec Pardubice. Podobnou akci chystá také klub D123 Šumperk, mediálním partnerem klubu je Rádio Rubi. Gama Radio zve posluchači na Metaxa párty, která se koná v pátek a sobotu vždy od 20:00 v restauraci Dublin Most. Rádio Proglas pak připravuje ve spolupráci s TV Noe tradiční pouť na Svatém Hostýně. Více informací najdete na www.proglas.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .