Ve věku 47 let náhle zemřel Jiří Körber, dlouholetý programový ředitel Rádia Impuls

jiri-korber-651

Dne 4. září náhle zemřel dlouholetý programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber. Na konci července se po deseti letech rozhodl z rádia odejít a spolu s rodinou odjel do zahraničí. Bylo mu 47 let. Kolegům tuto zdrcující zprávu potvrdila jeho žena Viera, médiím informaci poskytl mluvčí Rádia Impuls Tomáš Přenosil.

Jsme rádio, které rádo dělá radost posluchačům, rádi prožíváme radost ze života i tady u nás… v rádiu. Někdy ale přijde zpráva, která nás zasáhne tak, že nám není do smíchu ale do breku. A tak právě teď nás tady většina pláče. Zemřel náš kolega, náš kamarád Jirka Körber. Náš smutek se dá jen těžko vyjádřit, snad jenom tímto vzkazem: Jirko, chybíš nám! Máme Tě ráááádi!“, řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Jiří Körber se v rozhlasové branži pohyboval 22 let. Svoji kariéru začínal v roce 1992 jako moderátor a později programový ředitel ostravského rádia Orion. Dále působil pět let na pozici programového ředitele ve společnosti Media marketing services a poté dva roky ve funkci programového a marketingového ředitele pražského rádia City 93,7. Jiří stál u zrodu nejposlouchanějšího ranního vysílání v éteru – Haló, tady Impulsovi!, podepsán je též pod odpoledním programem Fanda a jeho česká banda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .