V ranní soutěži „Haló, tady Impulsovi“ od března o milion korun a poukázky do Globusu

impuls_logoRádio Impuls, nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice, oznámilo, že ranní soutěž Haló, tady Impulsovi vstupuje do dalšího kola. Po čase se hraje o větší finanční částku – rovný milion korun českých. Prémii získá jeden šťastlivec až v létě – přesněji v pátek 29. června 2012. V novém kolem soutěže se ale bude hrát o další prémii – poukázky na nákup zboží v hypermarketech Globus, rozdávat se budou každý pátek.

V létě stvoří Impuls nového milionáře

Oblíbená hra ranního vysílání „Haló, tady Impulsovi“ se vrací do programu Rádia Impuls. Na závěr nového kola soutěže budeme znát jméno nového milionáře, právě jeden milion korun bude hlavní prémií této sezóny. Šanci vyhrát tuto prémii budou mít posluchači v pátek 29. června 2012, ranní tým moderátorů v tento den předá jednomu šťastlivci milion korun českých.

K TÉMATU: Rádio Impuls se na začátku roku 2012 výrazněji mění a zahajuje rok dobra

Nové soutěžní kolo hry „Haló, tady Impulsovi“ začíná v pondělí 5. března 2012. Desetitisíce korun zůstávají jako denní výhra, jackpot soutěžící zdvojnásobí v případě správné odpovědi na danou vědomostní otázku. Novinkou letošního ročníku budou poukázky v hodnotě 30 tisíc na nákup do prodejen sítě hypermarketu Globus. Rozdávat se budou každý týden, vždy v pátek.

impuls_usmev

Letošní rok je na Rádiu Impuls rokem pozitivních zpráv a pomáhání

Registrace do soutěže spuštěna

Do hry „Haló, tady Impulsovi o jeden milion korun„, jak správně celý název zní, je možné se přihlásit už od pondělí 20. února 2012. Posluchači mají hned dvě možnosti – buď prostřednictvím formuláře na internetových stránkách www.impuls.cz, nebo odesláním SMS ve tvaru IMPULSOVI (mezera) PŘIJMENÍ (mezera) TELEFON na číslo 900 22 30 (cena jedné SMS je 30 Kč).

PSALI JSME: Impuls má vlastní aplikaci pro iPhone a Android

Pokud moderátoři ranního vysílání Rádia Impuls od 5. března 2012 zavolají posluchači a on se ohlásí do telefonu známým heslem: „Haló, tady Impulsovi„, získá peněžitou výhru, každý pátek poukázku na nákup v hypermarketech Globus a těsně před prázdninami potom jeden milion korun. Registrace do soutěže Haló tady Impulsovi je vždy nutná s vyhlášením nového soutěžního kola, čili neplatí přechozí registrace.

RadioProjekt III.+IV.Q 2011: Podívejte se, jak se daří právě tomu vašemu rádiu v krajích

Nejposlouchanější ráno v českém éteru“ na Rádiu Impuls moderují Jitka Vlková a Honza Daněk. Soutěž Haló, tady Impulsovi je součástí vysílání už sedm let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: