Třetí charitativní CD rodiny Hitrádií vyneslo 135 tisíc korun

Hitrádio po roce vydalo již třetí vlastní album. CD kompilace Hit za hitem III, na které zdarma poskytly své singly největší hvězdy české a slovenské hudební scény, zakoupily v adventním čase za symbolickou částku tisíce posluchačů.

hitradio-hit-za-hitem-charita-1

Projekt zaštítil Igor Timko, kmotrem kompilace je Karel Gott

Projekt tentokrát svým jménem zaštítil Igor Timko z kapely No Name a mistr Karel Gott. O umělecké fotografie na booklet CD se i tentokrát postarala Sára Saudková. Letošní výsledek opět překonal ten loňský. Díky aktivitě posluchačů, kteří si CD kompilaci v rámci charitativní akce zakoupili, poputuje na pomoc lidem trpícím rakovinou přesně 135 tisíc korun.

Chci poděkovat všem, kteří si tohle krásné CD objednali a pomohli tak vybrat na Lymfom Help krásnou sumu. Ta navíc ani nemusí být konečná, kompilace se stále prodává v e-shopu na webových stránkách Hitrádií,“ prozradil tradiční patron alba Igor Timko ze skupiny No Name.

Na kompilační CD zdarma poskytly své úspěšné singly největší hvězdy české a slovenské hudební scény jako Tomáš Klus, Michal Hrůza, Chinaski, Kryštof, Mandrage a další a další. V adventním čase si je koupily tisíce posluchačů. I třetí CD Hitrádia, jehož kmotry se tentokrát stali Karel Gott, Sára Saudková a Igor Timko, tak v krátkém čase překročilo hranici platinové desky.

Projekt charitativního alba realizuji Hitrádia od roku 2012

Co mě na tom nejvíc baví, je to, že nás to všechny pořád ještě baví. Že to baví umělce, kteří nám dávají své nejlepší písničky, že to baví Sáru Saudkovou, která nám vytvoří nádherný booklet, že to baví Igora i další celebrity, které nám propůjčují svou tvář, a hlavně že to vždycky pomůže dobré věci,“ poděkoval všem ředitel programu Hitrádií Michal Sroka.

Šek na vybranou částku převzali zástupci sdružení Lymfom Help. Právě tomu věnuje společnost MEDIA MARKETING SERVICES a.s. veškerý výtěžek z prodeje CD. Celých 135 000 korun, kterými na dobrou věc přispěli posluchači Hitrádií, tak už míří na podporu pacientů s maligním lymfomem, kteří se po těžké onkologické léčbě vrací zpět do běžného života.

Musíme všem opět moc a moc poděkovat. Opravdu si této podpory velice vážíme. Vážíme si hlavně toho, že dobrá věc není lhostejná ani umělcům, ani samotným posluchačům,“ neskrývala při převzetí šeku dojetí Monika Poulová z obdarovaného sdružení.

Charitativní kompilační album Hit za hitem vydává Hitrádio v adventním čase od roku 2012. V loňském roce se podařilo vybrat 120 000 korun, letos částka dosáhla 135 tisíc.

Charitativní kompilace Hit za hitem III – fotogalerie z předání šeku

hitradio-hit-za-hitem-charita-1

hitradio-hit-za-hitem-charita-3

hitradio-hit-za-hitem-charita-2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .