Taneční SeeJay Radio má nový program, ranní šou moderují dvě slečny

seejay-logo-167První celoplošné digitální SeeJay Radio zavedlo před několika dny nové programové schéma. Jedním z taháků má být netradiční ranní šou, kterou obstarají dvě moderátorky. To by měla být alternativa k tradičním moderátorským dvojicím, které se skládají především ze dvou pánů nebo dámy a pána. Kromě toho se v programu objeví několik nových pořadů a hlasů.

Na změny v programu upozornil server RadioTV programový manažer SeeJay Radio Ondřej Látal. Podle něj má být nové ranní vysílání ojedinělé v českém éteru. Blok ponese název „Ranní honička“. „Ráno na SeeJay Radiu budou vysílat dvě moderátorky, holky, které si neberou servítky, což je v českém éteru unikátní. Poslední dobou jsme zvyklí spíše na model: kluk+kluk nebo kluk+holka. My chceme nabídnout alternativu. Myslím, že to bude mít úspěch, a to nejen u panské části našich posluchačů,“ uvedl Látal.

Podle Látala SeeJay spustí i řadu nových pořadů s novými hlasy. Po Ranní Honičce se vysílání ujímá pořad BRUNCH. Odpoledne bude patřit pořadu COFFEE TIME, podvečer pak muzice na přání. „Zvukovým obalem, unikátním způsobem, jakým to děláme a muzikou jsme jediní v českém éteru a z toho máme velkou radost! Jsme taneční rádio, a proto posluchačům nabídneme i spoustu live pořadů, kde se muzika míchá živě, přímo z našeho studia. I dál si do vysílání budeme zvát známé i neznámé talentované DJe a budeme vysílat s plným nasazením. Samozřejmostí jsou i žánrově pestré pořady, které patří do té široké kategorie zvané „taneční muzika“. Nabídneme třeba pořad, zaměřený na DnB a Dubstep,“ dodává Ondřej Látal.

SeeJay Radio je lifestylově taneční hudební stanice, která na Internetu funguje déle než 3 roky a nyní také vstoupila do digitální sítě DAB společnosti Teleko. Terestrické pokrytí je dostupné v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Příbrami. Poslech je samozřejmě možný i na internetu prostřednictvím portálu ABradio.cz.

seejay-studio-perucka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: