Tancovačky podle kalendáře a na lyžích do království železnic

003_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Nejen vesnické tancovačky jsou v plném proudu, vyrazit můžete na plesy českých rádií. O víkendu toho bude hodně ke slyšení, něco málo i k vidění. Kromě tance se chystá výlet do říše železných královen, pozveme vás též do království ledu a k poslechu dojemných příběhů. Rockovější nádech zažijeme s Evanescence, pro jemnější povahy přichází David Deyl. A abychom nezapomněli, pojede se i podle kalendáře, vystoupí Beyonce a o hudební nadílku se dále postarají Green Day, David Gilmour či Motorhead.

Víkendové tipy jsou pro vás připraveny v tradičním formátu – kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek večer.

radiotv_face_vikendVíkendové tipy RadioTV už v pátek na sociálních sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .