Snídaně pro lepší náladu a Litr v kapse

hitradio_salek

Hitrádia představují tradiční soutěžní koncept „Snídaně pro lepší náladu„, od pondělí do pátku najdou posluchači ve vybraných ulicích promoteam, který nabídne posluchačům kávu a koblížky. Soutěžit se bude o snídani pro celý pracovní kolektiv. Bláznivé telefonáty z ulice budete moci slýchat v ranním vysílání, tým Hitrádia vyráží do ulic a nechává kolemjdoucí plnit skutečně bláznivé úkoly.

Tento týden Snídaně pro lepší náladu

Od pondělí do pátku vyhlížejte snídaňový promotema Hitrádia s kávou a koblížky. Čeká na vás možnost získat snídani pro vás a vaše kolegy v práci. Denně od 6.00 do 9.00 vyráží hlídka na předem určená místa, jejichž seznam najdete na webu přílušného Hitrádia, rozcestník najdete na www.hitradio.cz.

Podrobnosti o akci „Snídaně pro lepší náladu“ a aktuální místo hlídky se mimo jiné dozvíte též přímo ve vysílání. Součástí výhry jsou originální snídaňové hrníčky z limitované edice. To vše doveze promoteam Hitrádia přímo do kanceláře. Fotografie z místa dění hledejte rovněž na www.hitradio.cz.

Litr v kapse za bláznivé úkoly

Jaké bláznivé věci jsou lidé ochotni udělat za tisíc korun? „Každý den vyrážíme mezi vás a dáváme lidem na ulici šílené úkoly. Pokud chtějí Litr v kapse, musí zavolat svému známému a během minuty ho přesvědčit k něčemu opravdu ztřeštěnému. Chcete vědět, jak to dopadne?“ ptá se Hitrádio. Poslouchejte každý den Hitrádio a můžete se pobavit. „Nechat se ostříhat dohola? Strávit dovolenou ve váleční zóně? Dát žebrákovi dva tisíce?“ Telefonáty z ulice uslyšíte v ranním vysílání nebo internetových stránkách.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: