RockZone 105,9 udělá z posluchače dramaturga v rámci projektu Pustý ostrov

rockzone-pustyostrov-perexPražská regionální stanice RockZone 105,9 spustila v pondělí 11. března nový denní pořad, v němž může být posluchač dramaturgem celé vysílací hodiny. V rámci projektu Pustý ostrov mohou posluchači namíchat hodinu svých nejoblíbenějších skladeb a poslat je šéfovi hudebního programu. RockZone odehraje jeden posluchačský playlist denně.

Pustý ostrov je dalším prvkem programu RockZone 105,9, jako moderní kontaktní rozhlasové stanice, která pomáhá vytvářet komunitu posluchačů, jejichž společným jmenovatelem je specifický vkus a životní postoj. V průběhu let se stáváme rádiem, které si z větší a větší části vytvářejí posluchači sami,“ říká publicista Josef Vlček, který je spolutvůrcem programu rádia RockZone 105,9.

Podstatou Pustého ostrova je notoricky známá anketní otázka, jaké své nejoblíbenější písničky byste si sebou vzali na pustý ostrov? Novináři se na ni obvykle ptají  V.I.P. osobností, v případě RockZone má mít rozhodující slovo právě posluchač.

rockzone-pustyostrov-800

Kromě Pustého ostrova má RockZone 105,9 ve svém programu další prvky, na kterých se podílejí sami posluchači. Staniční hitparádu Andělská dvacítka uvádí každý čtvrtek Pavel Anděl vždy společně s jedním z posluchačů. A Česká desítka Magdaleny Wronkové ve středu večer představuje na základě hlasování publika nové české talentované kapely a jejich původní tvorbu.

Projekt Pustý ostrov je dostupný na stránkách www.pustyostrov.cz.

main_rockzone

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: