RockRádia se o tomto víkendu změní na festivalovou stanici, dají prostor Explosive Summer Festu

Dnes, tedy v pátek 29. srpna úderem 15. hodiny se RockRádio změní z úplně obyčejného rádia na explosivní festivalovou stanici a nabídne svým posluchačům již druhý ročník on-air festivalu Explosive Summer Fest 2014.

rockradio-explosive-summer-fest-noperex

Živý přenos z virtuálního festivalu, který si posluchači mohou poslechnout doma

Fakticky jde o programový blok, který imituje živý přenos z rockového festivalu, jaký nemá v České republice obdoby. RockRádio promuje celou akci jako „největší on-air festival“ a největší festivalovou událost od pádu železné opony. Podobná marketingová akce RockRádií měla loni značný ohlas, i díky tomu se posluchači dočkali pokračování.

Programově jde rovněž o ojedinělý koncept, jelikož celý program RockRádia se o víkendu změní v maraton živých vystoupení. Celé akci předcházela výrazná guerillová, virální, tisková, on-air a on-line kampaň.

RockRádio avizuje legendy na vlastní kůži

V rámci druhého ročníku se posluchači RockRádia  mohou exkluzivně těšit na živé koncerty hvězd, jako jsou například Metallica, Ozzy Osbourne, Red Hot Chilli Pepers, AC/DC, Bon Jovi, Deep Purple, Motorhead, U2, Iron Maiden, Nirvana, Linkin Park, Pink Floyd ale také Horkýže slíže, Harlej, Arakain, Kreyson, Miloše Dodo Doležala, Visací zámek a další a další. Rock Rádio se tak dočasně změní na festivalovou stanici a během tří dnů nabídne interprety takových jmen, o kterých se českému festivalovému fanouškovi ani nezdálo,“ uvedl programový ředitel sítě RockRádio Petr Sznapka.

Line-up a další informace jsou zveřejněny na oficiálním webu festivalu www.slusnejfestak.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: