Retro párty rádia Kiss Jižní Čechy klepe na dveře, středa plná soutěží

kissjc_velkelogoVIDEO UVNITŘ – Na devadesátá léta bude celou středu 14. září hudebně vzpomínat rádio Kiss Jižní Čechy, na popud posluchačského námětu může kdokoli prostřednictvím webu www.kissjiznicechy.cz umístit tip na muziku, kterou by rád slyšel ve vysílání. Celý den se bude navíc soutěžit o mnohé výhry, dva z posluchačů vyhrají ceny za 15 tisíc korun. Už v sobotu se koná další off-air akce.

Retro párty dle přání posluchačů

Jednou z netradičních on-air akcí rádia Kiss Jižní Čechy bude už ve středu 14. září den s názvem „Retro párty“, devadesátky budou hrát v playlistu celý den, vyplnit jej mohou všichni, kdo mají zájem, přímo na internetové prezentaci rádia Kiss Jižní Čechy. Po celý den, zejména v odpoledních hodinách, usednou za mikrofon všichni moderátoři z týmu stanice. Stejně tomu bylo v případě narozeninových oslav.

Z ARCHIVU: Léto na Kiss Rádiích: Oslava narozenin a soutěže o akvárium či fotoaparát

Od půlnoci do půlnoci naladí posluchači hudbu z devadesátých let, rádio Kiss Jižní Čechy ovšem ve středu 14. září přinese ještě další zpříjemnění programu. Partnerem celého retro dne je kuchyňské studio Záhy, celý dne se tudíž vyhrávají mnohé ceny – multifunkční trouba, sklokeramická deska, odsavač par, myčka na nádobí, rychlovarné konvice a jiné. Výhry v celkové hodnotě 15 tisíc získají dva posluchači, kteří budou mít u sebe poukázku z kuchyňského studia, vyzvednout si ji lze do středečního poledne přímo na místě prodejny. Podrobnosti o akci najdete na již zmíněné stránce www.kissjiznicechy.cz.

Chuť Španělska a Double párty LIVE

V odpolední show Double Párty se na Kiss Jižní Čechy soutěží do pátku 16. září o španělské delikatesy. „Chuť Španělska“ je název obchodu, poukázky v hodnotě 300 Kč k odběru zboží se vyhrávají každý všední den v éteru rádia. Losování hlavní výhry (kýty) proběhne v pátek 16. září odpoledne.

PSALI JSME: Vzniknul fanklub dopravního zpravodaje rádií Haná, Hey, Kiss JČ a Rubi

V sobotu 17. září proběhne off-air speciál „Double Párty“, tentokrát v Kulturním domě Lišov, má se jednat o největší místní akci letošního roku. Na místě uvidí příchozí moderátory a DJ rádia Kiss Jižní Čechy – Coco Jamba s Bonzákem, Jardu Košatku a barvy stanice prezentuje též nováček týmu Honza Průcha. Součástí akce je živé vystoupení Mr. Vee a Michaley.

Double Party Live v KD Lišov ze dne 6. listopadu 2010.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .