Regionální stanice ČRo zvou posluchače na 
Léto v lázních

Regionální stanice Českého rozhlasu provedou posluchače po českých a moravských lázních. Celé prázdniny bude moderátor pořadu Výlety, Pavel Kudrna putovat po lázeňských místech České republiky. Posluchači se mohou těšit na reportáže z lázeňského prostředí, zajímavé hosty a soutěže o lázeňské pobyty. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Leto_v_laznich_foto_Cesky_rozhlas
Zdroj: ČRo – Léto v lázních

Regionální stanice Českého rozhlasu zavedou své posluchače od 7. července až do konce prázdnin každý všední den od 9:45 do 10:00 do nejrůznějších koutů českých a moravských lázní. Všechny prázdninové soboty od 11. července do 29. srpna v čase od 13:00 do 14:00 pak v rámci pořadu Výlety budou patřit živému vysílání z vybraných lázeňských měst. Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí. Sobotní přímé přenosy zpestří vystoupení Milana Drobného, Jakuba Smolíka, Ilony Csákové, Davida Deyla, Pavla Vítka, Marcely Holanové, Marcela Zmožka a dalších. „Létem v lázních chceme našim posluchačům připomenout bohatou historii českého lázeňství a zároveň jim doporučit zajímává místa v jednotlivých regionech, kde lze strávit víkend nebo tuzemskou dovolenou,“ uvedl Leto_v_laznich_foto_Cesky_rozhlasředitel Regionálního vysílání Českého rozhlasu Jan Menger.

Pro posluchače jsou připravené telefonické i SMS soutěže o lázeňské pobyty

Léto v lázních regionálních stanic Českého rozhlasu nabízí posluchačům několikrát týdně také soutěže o lázeňské pobyty pro dvě osoby. Každý všední den od 9:45 bude probíhat telefonická soutěž a každý víkend v pořadu Výlety pak soutěž prostřednictvím SMS. Stačí pouze správně zodpovědět vědomostní otázku týkající se zapojených lázeňských měst a obcí. „Za tuto skvělou aktivitu Českému rozhlasu děkujeme. Slibujeme si od ní, že spolu s ostatními kampaněmi a státními vouchery napomůže k tomu, aby i zdraví a mladší Češi objevili lázně jako skvělé místo pro jejich domácí dovolenou. S rodinou, v páru nebo single. České lázně mají co nabídnout každému. Od léčení, přes relaxaci a lenošení až ke sportu, kultuře nebo objevování památek a přírodních krás v okolí,“ doplnil MUDr. Eduard Bláha, prezident Svazu léčebných lázní České republiky.

Léto v lázních – sobotní přímé přenosy:

11.7. – Lázně Teplice v Čechách
18.7. – Janské Lázně
25.
7. – Františkovy Lázně
1.
8. – Lázně Lednice
8.8. – Lázně Poděbrady
15.
8. – Lázně Jáchymo
22.
8. – Lázně Třebo
29.8. – Lázně Luhačovice

Více informací je k dispozici na webu Letovlaznich.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .