Rádio Wave zve do Berlína, uspořádá tam Berlin session

cro-wave-nove-167Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače – Radio Wave ve spolupráci s Českým centrem v Berlíně, klubem Badehaus Szimpla Musiksalon a za podpory společnosti Student Agency připravilo na květen nový projekt s názvem Radio Wave Berlin Session. Ten vyvrcholí celodenním vysíláním Rádia Wave z Berlína a večerním koncertem české kapely DVA v klubu Badehaus.

Rádio Wave zprostředkuje výlet do Berlína šesti posluchačům

Celý projekt vyvrcholí v pátek 31. května tzv. berlínským dnem. Večernímu koncertu v klubu Badehaus Szimpla Musiksalon bude předcházet denní vysílání Radia Wave živě z Českého centra v Berlíně. Hosté v průběhu dne zprostředkují atmosféru města, které v posledních letech získalo na atraktivitě především u mladé generace.

Radio Wave zve do Berlína i své posluchače, a to nejen prostřednictvím vysílání. Šest fanoušků stanice bude mít příležitost setkat se osobně s hosty živého vysílání v Českém centru v Berlíně, navštívit koncert kapely DVA a užít si celý víkend v Berlíně. Radio Wave v rámci akce vyhlašuje soutěž o 3x dvě zpáteční jízdenky Praha–Berlín.

wave-dva-alba-ilustObaly posledních dvou alb kapely DVA.

Vystoupení české kapely v Berlíně nemusí být poslední

Radio Wave podporuje originální českou hudební scénu nejen ve vysílání, ale i prostřednictvím koncertů Radio Wave Live Sessions, které už šestým rokem pravidelně pořádá v pražském nahrávacím studiu Českého rozhlasu v Karlíně a v regionálních klubech. Progresivní česká hudba si zaslouží své zviditelnění i v zahraničí, proto tato digitální stanice Českého rozhlasu připravila spolu s Českým centrem v Berlíně a klubem Badehaus projekt Radio Wave Berlin Session: koncert vybrané české kapely na pódiu německého klubu.

Prvním vyslancem Radia Wave se stala kapela DVA, která patří mezi nejoriginálnější české kapely posledních let a již od svých počátků patří mezi nejhranější české zástupce v playlistu Radia Wave. Koncert bude nahráván a odvysílán ze záznamu v pořadu Stage, který se vysílá každé úterý a čtvrtek od 19.00 hod.

Soutěž o vstupenky proběhne za týden v bloku On Air

Pokud má tedy některý z posluchačů zájem o výlet do Berlína s Rádiem Wave, může poslouchat denní proud On Air na Radiu Wave od 8.00 do 17.00 v týdnu od pondělí 20. do pátku 24. května 2013. V tomto týdnu uslyšíte na Radiu Wave několik německých kapel a interpretů speciálně zařazených do playlistu a označených jinglem „Vyhraj cestu do Berlína“. Kdo na konci týdne zašle seznam německých hudebníků, které Radio Wave v soutěžním týdnu odehrálo, má šanci na výhru.

Tři z posluchačů, kteří zašlou nejvíce správných jmen interpretů odvysílaných v soutěžním týdnu, vyhrávají zpáteční jízdenku pro dva v termínu pátek – neděle (31.5. – 2.6. 2013) a k tomu volný vstup do klubu Badehaus včetně welcome drinku na koncert kapely DVA. Případné ubytování si hradí každý účastník sám.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: