Radio Rubi zavedlo nové programové bloky, navazují na denní rytmus

rubi_perexAUDIO UVNITŘ – Na první pohled poměrně nenápadnou změnu zavedlo na začátku února moravské radio Rubi. Denní vysílání totiž začalo členit do tematicky laděných bloků, jež navazují na denní rytmus posluchačů. Jednotlivým programovým bloků odpovídá též zařazení rozličných hudebních skladeb.

Všednodenní vysílání radio Rubi už tradičně zahajuje Ranní show s Vítkem Šoukalem už v 5:00. Populární průvodce ranním vysílání naservíruje posluchačům nezbytné servisní informace a řadu zábavných rubrik. Stejně jako po celý den, tak ani v ranním pásmu, nechybí Maroshův kameňák, vtipy a scénky v podání DJ Maroshe pokračujjí vždy po prvním odehraném hitu v hodině.

V osm hodin ráno přivítá posluchače Pavlína Matulová, která s nimi setrvá až do poledního drivu. V čase 9-12 vysílá radio Rubi nově blok „Dopolední drive“ s mottem „Nejlepší hudba do práce“. Polední siesta už podle svého názvu má prostor od 12. do 13. hodiny. Posléze nastupuje pásmo „Odpolední refresh“ s podtitulem „Nejlepší muzika po škole“, za mikrofonem se postupně vystřídají stálice českého éteru Filip Jančo a Mara Malášek.

DOPORUČUJEME: Rádio Rubi se může chystat do Brna, dokonce má prý plány na druhý okruh

Druhý moderátor pak dělá posluchačům radia Rubi společnost i v čase 18-20, pásmo „Podvečerní Partytime“ nabízí svižnější muziku. Kromě zpravodajství, life-stylových rubrik a pořadu Maroshův kameňák nadále plní radio Rubi posluchačská přání. Víkendová vysílání věnuje stanice projektu „Víkend s titulky“, jednotlivé skladby v playlistu jsou uvedeny s kompletním názvem a jménem interpreta.

K TÉMATU: Vítek Šoukal má na radiu Rubi novou hitparádu, pokračuje v Ranním expresu

Od konce loňského roku nasazuje radio Rubi posluchačskou hitparádu Top hity s Vítkem Šoukalem, vysílaná je v pátek po 20. hodině a v sobotu v 11 hodin dopoledne.

Novinky v programu radia Rubi by RadioTV.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: