Rádio Impuls od října hraje o 15 aut, zároveň vyhlašuje pondělí 19. září dnem dopravních agentů

impulsAUDIO UVNITŘRádio Impuls chystá v nejbližší době několik speciálních on-air akcí. Do vysílání se od 3. října vrací populární telefonická soutěž „Haló, tady Impulsovi„, desetitisícové výhry doplní Rádio Impuls speciální prémií – patnácti novými osobními automobily. Pondělí 19. září vyhlašuje Rádio Impuls „Mezinárodním dnem dopravních agentů„. Každý, kdo se dovolá, získá originální dárek.

„Haló, tady Impulsovi“ se speciální prémií

Telefonická soutěž „Haló, tady Impulsovi“ se od 3. října vrací do vysílání Rádia Impuls. Registrovat se posluchači mohou už nyní a to prostřednictvím SMS ve tvaru IMPULSOVI (mezera) PRIJMENI (mezera) TELEFONNI CISLO a zprávu odeslat na linku 900 22 30 (cena SMS je 30 Kč). Od 3. října do 23. prosince potom moderátoři ranního vysílání Rádia Impuls zavolají náhodně vybranému soutěžícímu, který se musí ohlásit heslem „Haló, tady Impulsovi“.

POSLECHNĚTE SI: HRA HALÓ, TADY IMPULSOVI SE VRACÍ

Posluchač, který splní soutěžní podmínky, získává základní denní výhru 10 tisíc korun (případně jackpot z předchozích dní), výhru může v případě správné odpovědi na soutěžní otázku zdvojnásobit. Od 5. do 23. prosince se každé všední ráno ve vysílání Rádia Impuls navíc hraje o mimořádnou prémii – nový osobní automobil, celkem se tedy hraje o 15 automobilů. Prémii promovalo Rádio Impuls už během začátku září, avizovalo, že „přijde s něčím, co tu ještě nikdy nebylo„. V minulosti rozdávalo milion či „dům pro celou rodinu„.

PSALI JSME: Letní festival české muziky a Plná nádrž benzinu na vlnách Rádia Impuls

halo-tady-impulsoviHra „Haló, tady Impulsovi“ se vrací do vysílání. Zdroj: Rádio Impuls. Pro zvětšení klikněte myší.

Pondělí 19. září patří všem dopravním agentům

Rádio Impuls vyhlašuje pondělí 19. září „Mezinárodním dnem dopravních agentů„, oslavit tento den můžete celý den ve vysílání tohoto rádia. Každý posluchač, který v pondělí zavolá na linku 605 222 007 do zpravodajského pořadu „Doprava 007″ dopravní hlášení, získá od Rádia Impuls originální dárek.

SELF-PROMOTION: MEZINÁRODNÍ DEN DOPRAVNÍCH AGENTŮ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: