Rádio Classic Praha chystá exkluzivní recitály Dagmar Peckové a Adama Plachetky

classic-praha-vizual-651

Rádio Classic Praha nabídne v rámci pořadu Koncert bez smokingu unikátní pěvecké recitály dvou významných českých umělců. Obě díla odvysílá vždy v pátek večer po 20. hodině a následně přinese posluchačům i exkluzivní rozhovory a zdravice.

V pátek 27. března do rádia ve 20 hodin zavítá mezzosopranistka Dagmar Pecková a přesně o týden později ve stejnou dobu basbarytonista Adam Plachetka. „Dagmar Pecková představí ve vysílání své zbrusu nové album Hříšnice a od Adama Plachetky se posluchači dočkají árií z oper Bedřicha Smetany,“ upřesňuje ředitelka programu rádia Classic Praha Martina Klausová. S oběma hvězdami Classic Praha navíc odvysílá exkluzivní rozhovory.

Rádio Classic Praha vysílá prostřednictvím všech relevantních platforem včetně FM frekvence 98.7 MHz pro Prahu a okolí. Jde o jediné rádio v soukromých rukou, které se věnuje popularizaci vážné hudby a menšinovým žánrům jako např. jazz, swing, filmové melodie. Majitelem stanice je společnost Voice of Prague podnikatelů Petra Stuchlíka a Davida Šimoníka. Stejná společnost vlastní i pražské alternativně laděné rádio Expres FM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: