Rádio City zve do speciální lóže na benefiční koncert pro pražskou ZOO

radio-city-167Ve středu 12. června proběhne v pražské Lucerně benefiční koncert Zvedáme hlavu – znovu po 11ti letech. Vystupující se vzdali honoráře a celý výtěžek ze vstupného půjde na obnovu zničené zoologické zahrady. Radio City má pro své posluchače výjimečné vstupenky do speciální City lóže, které nabídne v benefiční aukci den předem.

„Celkem 8 vstupenek postupně vydražíme a celý výtěžek pochopitelně pošleme na obnovu pražské zoologické zahrady. Aukce startuje v úterý ráno 7:00 hod. na webu www.radiocity.cz,  a vždy začínáme na základní částce 300 Kč za lístek. Končíme v 19:00. Vstupenky do aukce půjdou postupně,“ říká programová ředitelka radia City Bára Lukášová.

V Lucerně si ve středu zahrají známé hvězdy domácího hudebního nebe – Tomáš Klus, Xindl X, Eddie  Stoilow, Marek Ztracený, Děda Mládek Illegal Band, Vohnout nebo Žlutý pes. Už nyní je koncert téměř vyprodán, i díky tomu může právě aukce zvednout další vlnu zájmu o volné vstupenky.

Aukce se uskuteční zítra, tedy v úterý 11. června, od 7:00 na webu Rádia City. Koncert se uskuteční ve středu 12. června v Lucerně od 20:00.

zoo-zvedame-hlavu-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: