Radio Čas odvysílá koncert Roxette a spouští hru „Rok života zadarmo“

radiocas_rokzivota

AUDIO UVNITŘ – Moravské regionální Radio Čas přichystalo několik zpestření programu v éteru, už dnes večer odvysílá záznam z koncertu švédské skupiny Roxette. Kromě toho startuje soutěžní koncept Rok života zadarmo a posluchači brněnské mutace se mohou přijít podívat, jak se tvoří jejich rádio, chystá se totiž Den otevřených dveří. A jak už patrně víte, rockový program je ke slyšení na internetu, v jeho programu se objevuje novinka.

Minulý týden mohli posluchači Radia Čas získat vstupenky na pondělní koncert švédského dua Roxette. Pokud jste se na koncert nedostali, pak vězte, že Radio Čas v pondělí 27. června od 21:00 nasadí do svého vysílání záznam koncertu, speciální koncertní hodina přinese výběr nejznámějších hitů. Dodejme, že koncertní speciál mohli posluchači k příležitosti pražského koncertu slyšet také na Rádiu Impuls a Rádiu Haná.

Od července Rok života zadarmo v letní soutěži

Od 1. července se v éteru Rádia Čas každý pátek vyhrává jedna z dílčích cen, kterou si výherce bude moci užívat celý rok. V nabídce je například roční placení účtů za kabelovou televizi, telefonování či spotřebu elektřiny a plynu. Dále pošle Radio Čas výherce několikrát během roka na dovolenou, bude distribuovat noviny zdarma, pronajme nový byt a zaplatí celoroční nákupy. Ve velkém podzimním finále soutěže získá všechny uvedené výhry jeden jediný hráč.

POSLECHNĚTE SI: SELF-PROMOTION ROK ŽIVOTA ZADARMO

Do soutěže Radia Čas se může přihlásit kdokoli pomocí registrační SMS ve tvaru CAS (mezera) ZADARMO (mezera) JMENO, PRIJMENI (mezera) ADRESA. Krátkou zprávu následně musí soutěžící poslat na číslo 900 09 30, cena jedné SMS je 30 Kč a platí po celou dobu trvání soutěže.

POSLECHNĚTE SI: TEASER ROK ŽIVOTA ZADARMO

Jaká jsou pravidla hry Radia Čas? Po zaslání registrační SMS přijde soutěžícímu na mobil unikátní hrací kód, který se následně objeví v tištěném vydání regionálních Deníků (vydává společnost Vltava-Labe-Press), v Brně a okolí vychází pod názvem Rovnost. Od pondělí do soboty musí soutěžící sledovat jednotlivá vydání Deníků, kde bude vytištěn kód. Ten soutěžící, kterému bude patřit, získá dárky od jednoho z partnerů soutěže.

Radio Čas spustilo k celému projektu také kampaň, ve vysílání se po reklamních blocích objevují teasery, v nichž imaginární výherci pochvalují věci zdarma: „Příští rok budu v obraze. Vyhrál jsem noviny na každý den. Rok života zadarmo – poprvé v pátek 1. července na Rádiu Čas,“ nebo také „Příští rok mě můžete navštívit v novém. Vyhrála jsem zbrusu nový byt.“ Ve vysílání rovněž běží self-promotion s podrobným návodem, jak se do hry registrovat.

radiocas_rokzivota_banner

Den otevřených dveří v brněnském studiu Radia Čas

Do zákulisí brněnského studia Radia Čas se mohou přijít posluchači ve čtvrtek 30. června v době od 11:00 do 17:00. Radio Čas se nedávno přestěhovalo do nových prostor na Táborskou 93 v Brně, zastávka tramvaje č. 13 Otakara Ševčíka. Vstupenkou na akci bude aktuální či archivní vysvědčení. Příchozí se budou moci podívat, odkud se pouští písničky, zkusit si nahrát zprávy či se podívat blíže na mixážní pult.

Radio Čas Rock je on-line, rozšiřuje program a hledá posily

Od minulého týdne mohou naladit všichni zájemci Radio Čas Rock nově také prostřednictvím internetu. Doposud vysílala stanice výhradně přes FM pásmo na kmitočtech 89,5 a 89,7 FM. Na stránkách www.casrock.cz najdou zájemci stream v tradičních kvalitách 32/64/128 kb/s, resp. v kvalitě 32 kb/s ve formátu AAC+.

K TÉMATU: Radio Čas Rock spustilo ostré vysílání

V programu Radia Čas Rock navíc přibyl nový hudební formát Album týdne, od pátku do pátku rozhodují návštěvníci oficiálních internetových stránek každý týden, které rockové album se dostane celé do vysílání vždy v neděli od 21:00.

POSLECHNĚTE SI: STATION IDENT RADIO ČAS ROCK

Radio Čas Rock odstartovalo v sobotu 21. května v 10:10. V tuto dobu se na frekvencích této stanice ozvala vůbec poprvé upoutávka na rockový program Radia Čas. Od 26. května se do éteru dostali rovněž první moderátoři. Stanice má vlastní zvukový obal, který vychází z nové grafiky Radia Čas, přičemž je v něm kladen důraz na rockové prvky (zejména kytary). Zájemci o post moderátora mohou stále psát na prace@casrock.cz. Stanice hledá rovněž obchodníky a lidi do oblasti self-promotion.

casrock_banner

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Jose

      Záleží to samozřejmě, jen a pouze na samotném rádiu ČAS, že chce být dostupné pouze INTERNETEM. Když by chtěli dávno mohli vysílat, stejně jako Proglas, Beat a Country rádio v DVB-S a být tak přes satelit, dostupni po celé republice. Když by chtěli pouze do Prahy, mohli by samozřejmě využít i digitálního rozhlasového vysílání, stejně jako ho využívá stanice Proglas a mohli být dávno po celé Praze v DAB. Je to jen a jen na nich, že používají pouze internet.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .