Rádio Bonton dává o sobě vědět soutěží, kde natankuje posluchačům plnou nádrž zdarma

radio-studio-ilust-naj-651

Necelé tři týdny potrvá v Rádiu Bonton soutěž o poukázky na palivo i celou nádrž zdarma. Stanice zaměřující se na české písničky tak po delší době spouští výraznější marketingovou akci.

Nová hra Rádia Bonton a probíhá ve spolupráci se sítí čerpacích stanic OMV. Posluchači Rádia Bonton v Praze mohou vyhrát nejprve poukázku na palivo za 2000 korun a později plnou nádrž zdarma. Do soutěže se může zapojit každý posluchač Rádia Bonton, kterému už bylo 18 let, a který je registrovaný v bonusovém programu iBOD. Hra bude probíhat ve dvou fázích. Od 7. do 18. července probíhá v pracovních dnech ve vysílání rádia vědomostní soutěž. První volající dostane otázku se třemi možnostmi. Za správnou odpověď je připravena výhra v podobě poukázky OMV FLEX CARD s nabitým kreditem na tankování ve výši 2000 korun.

Druhá fáze hry začne v pondělí 14. července. Moderátor vyhlásí každý pracovní den jednou, kdykoli v průběhu vysílání, tzv. „Šťastnou hodinu tankování“. To znamená, že posluchači Rádia Bonton můžou přijet na moderátorem ohlášenou čerpací stanici OMV v Praze a zdarma natankovat. Možnost volného tankování má každý, kdo je registrovaný v bonusovém programu iBOD. „Šťastná hodina tankování“ bude trvat celých 60 minut od okamžiku, kdy ji moderátor vyhlásí. V té době bude na uvedené čerpací stanici OMV jeden zřetelně označený soutěžní stojan, k němuž mohou posluchači Rádia Bonton v průběhu 60 minut přistavit své vozidlo a zdarma si natankovat.

Rádio Bonton v posledním roce výrazně omezilo moderovaný program. Nyní má ve vysílání pouze dva moderátory ve všedních dnech a dva o víkendu. Místo zpravodajství se ve vysílání v celou hodinu objevuje pouze předpověď počasí a rubrika „Písnička jako dárek“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .