Rádio BLANÍK zítra zahájí letní slavnosti, oslaví i výročí Chalupářů

radio-blanik-651

V sobotu startuje letošní seriál letních Slavností Rádia BLANÍK. První akce proběhne v Třeboni s rodinným programem. V hudební části zazpívají Janek Ledecký, Petr Rezek a Kamélie. Kouzlit a čarovat bude známý kouzelník Richard Nedvěd. Připravena je také velká ohňová show Petra Fiedora, atrakce pro děti, spousta stánků a mnoho dalších překvapení.

Letos máme pro všechny návštěvníky jednu specialitu – poštovní známky Rádia BLANÍK. Posluchači tak mohou přímo z našich slavností poslat těm, které mají rádi, originální pohled s pravou blanickou známkou,“ prozradil Vladislav Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK, který ještě dodal, že pohled dostanou všichni zájemci zadarmo.

Promotým Rádia BLANÍK postupně navštíví ještě Přeštice, Rychnov nad Kněžnou, Kondrac, Tábor a Děčín. Na všechny tyto akce je samozřejmě i letos vstup zdarma a na závěr každé akce tradiční ohňostroj.

O tomto víkendu proběhne i oslava výročí natáčení legendárního seriálu Chalupáři. A ve Višňové, kde tehdy natáčení probíhalo, chystají společně s Rádiem BLANÍK v sobotu 21. června velkou slávu. Dorazí pamětníci, oblíbení herci, kteří si v seriálu zahráli, a chybět nebude ani program Rádia BLANÍK, ve kterém zazpívají Naďa Urbánková, Jarda Hypochondr a také skupina Keks.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: