Rádio BLANÍK vyrazilo se svými posluchači na horu Velký Blaník, i letos na počest Vladimíra Čecha

blanik-pochod-na-horu-na-pocest-vladimira-cecha-651

Promotým Rádia BLANÍK v duchu své tradice i letos vyrazil se svými posluchači na horu Velký Blaník. Letošní výstup se uskutečnil minulou sobotu a stejně jako loni měl podtitul Pochod Vladimíra Čecha.

Po výstupu na legendární horu pak byla přímo na zdejší rozhledně slavnostně odhalena nová pamětní deska, která připomíná jak Vladimíra Čecha, tak i dlouhou tradici blanických výstupů na horu, která dala jméno i nejposlouchanějšímu regionálnímu rádiu na trhu.

Máme skutečně velkou radost z toho, kolik lidí přišlo spolu s námi zavzpomínat na našeho milovaného kolegu. Stejně tak to samozřejmě potěšilo i Vladimírovu manželku Miladu, která i letos dorazila za námi,“ prozradil Vláďa Slezák, šéf marketingu Rádia BLANÍK.

Na ty, kteří s BLANÍKEM letos vyrazili, čekala ještě jedna milá novinka – pasování na pravé Blanické rytíře. „Každý k tomu navíc dostal speciální certifikát na památku dne, kdy vstoupil do naší blanické rytířské družiny. A víte, kdo byl pasován jako úplně první? Zpěvák Jakub Smolík, který si letos vyšlápl nahoru s námi,“ dodal Vláďa Slezák.

Po návratu na náves v Kondraci pokračoval program letních Slavností Rádia BLANÍK, kde vystoupil Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou, dále Jakub Smolík a také Jitka Zelenková. Příští zastávka letních slavností bude v sobotu 23. srpna v Táboře.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: