Rádio BLANÍK v předstihu zve na svůj narozeninový koncert dne 6. června na Konopišti

Na blanickém Konopišti přivítáme řadu těch, kteří se sem rádi vracejí, ale zároveň dorazí i ti, kteří tu zažijí svoji premiéru. Tak poutá Rádio BLANÍK na letošní narozeninový koncert, který proběhne 6. června.

Vstup do areálu

Vstup do areálu

Ze stálic má nejvíce účastí Jakub Smolík

Na Konopišti vystoupí Marie Rottrová, Hana Zagorová, Petr Rezek, Miroslav Žbirka, Václav Neckář, Josef Vágner, Petra Černocká, Jarda Hypochondr nebo Jakub Smolík. Posledně jmenovaný se v rámci blanických narozeninových akcí objeví na Konopišti už počtrnácté. „Když před časem oznámila Marie Rottrová, že končí s velkými koncerty, bylo nám to stejně jako mnoha blanickým posluchačům líto. Jsme rádi, že si tento svůj úmysl rozmyslela, a je nám velkou ctí, že dorazí právě na naše letošní Konopiště,“ prozradil Vladislav Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK.

Programový ředitel stanice Daniel Rumpík se vyjádřil k další z mnoha účastí Jakuba Smolíka. „Nemusíme asi připomínat, že Jakub je suverénním rekordmanem v počtu účastí na blanickém Konopišti. Za těch šestnáct let chyběl pouze dvakrát – jednou byl v USA, podruhé se právě ženil a naše posluchače pozdravil alespoň na dálku. Letos bude u toho opět s námi a máme velkou radost, že nám nedal košem ani tentokrát,“ dodal šéf programu Rádia BLANÍK.

Po osmi letech zde zahrají No Name, poprvé vystoupí Kristína

Po dlouhých osmi letech si na narozeninách Rádia BLANÍK zahrají slovenští No Name. A vůbec poprvé zde vystoupí slovenská zpěvačka Kristína, skupina Čechomor a také zpěváci Aleš Brichta a Michal Šindelář. Kompletní informace o letošních 16. narozeninách Rádia BLANÍK jsou už nyní na webu stanice, kde je zároveň možné objednat vstupenky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: