Rádio Blaník poutá na Jarní putování, kdy tradičně vyjíždí do regionů

radio-blanik-651

S příchodem jara začíná Rádio Blaník své Jarní putování, tedy akci zaměřenou na výjezdy a veřejný program s posluchači. První zastávkou bude Valašské Meziříčí, kam promotým vyrazí ve čtvrtek 20. března.

V tomto krásném kraji vysíláme teprve od prosince loňského roku a jde o naši první větší akci, se kterou za posluchači ve Valašsku vyrážíme. Naše letošní premiéra bude tedy o to slavnostnější,“ prozradil marketingový ředitel Vláďa Slezák, který připravuje i letošní výjezdy. Doprovázet tým Rádia Blaník bude i zpěvák Jakub Smolík.

V každém regionu, kam promotým zavítá, bude odpoledne pro veřejnost, kde vystoupí právě Smolík. „V našem odpoledním programu pro veřejnost zazpívá na všech našich letošních jarních zastávkách své nejznámější písničky. Vstup na akce je zdarma,“ dodal šéf marketingu Rádia Blaník.

Rádio Blaník si letos připomíná 15 let od zahájení vysílání. Jeho formát Czech conservative lze označit za prakticky nejúspěšnější rozhlasový formát na českém trhu. Promotým Rádia Blaník se i díky oslavám letos objeví i v Trhových Svinech, Krásném Dvoře, Benešově, Opočně, Městci Králové, Blovicích, Slatiňanech a Klatovech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: