Rádio Blaník jezdí v létě za posluchači a chystá pro ně soukromou grilovačku

blanik_slunce_velkeRádio Blaník připravilo na letošní prázdniny něco osobitý program pro své posluchače. Tím je zcela soukromá letní grilovačka s individuálním programem, kdy každá vítězná domácnost dostane k dispozici moderátora, který ji bude bavit po celé odpoledne. Během léta dorazí promotým Rádia Blaník vždy v sobotu hned k několika posluchačům, kterým připraví kompletní odpolední grilování.

S sebou dovezeme voňavé maso, klobásy i vychlazené pivo! Pro děti budeme mít nealko i spoustu hezkých dárků! Vše přivezeme, pod dohledem šikovného kuchaře na místě připravíme a osobně naservírujeme všem hostům, které si náš výherce pozve. Hlavní je, že oni sami se nemusí vůbec o nic starat! Náš sluníčkový tým přijede přímo za nimi tam, kam si nás sami pozvou,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík.

Každý výherce si na jedno víkendové odpoledne vyzkouší, jaké je to mít Rádio Blaník jenom pro sebe! Hostitel i jeho pozvaní hosté budou mít k dispozici svého vlastního moderátora, který je bude během celého grilování bavit. A pouze pro ně bude na jejich vlastní zahradě nebo louce připraven i koncert Jardy Hypochondra! „Jestli nechají přes plot nahlédnout sousedy či kolemjdoucí, je už skutečně jenom na nich,“ dodává s úsměvem Daniel Rumpík.

Podobnou promoakci uspořádá Rádio Blaník vůbec poprvé. „Naši posluchači už mohli s BLANÍKEM zažít spoustu věcí, ale něco takového mohou prožít skutečně poprvé. Vlastní moderátor, osobní kuchař se spoustou dobrot, půvabná hosteska a navíc zpěvák, který zpívá pouze pro ně a jejich rodinu, kamarády či sousedy! Věříme, že naši posluchači budou nadšeni. Podrobnosti přímo ve vysílání nebo na našich webových stránkách www.radioblanik.cz,“ dodává programový ředitel Rádia Blanik.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: