Rádio BLANÍK hraje celé léto hezky česky

radio-blanik-651

Letní program nejúspěšnější regionální stanice na trhu, Rádia BLANÍK zahrnuje kromě letních venkovních promoakcí i posílenou českou tvorbu ve vysílání. Větší prostor dostanou známí interpreti a písně oslavující léto.

Do vysílání chystáme spoustu pohodových českých písniček. A je jasné, že nenecháme ležet ladem hlavně ty, ve kterých čeští zpěváci a zpěvačky oslavují léto a prázdniny – Karel Gott, Hana Zagorová, Kryštof, Chinaski, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Michal Tučný, Tomáš Klus nebo staří dobří Nedvědi, kteří nesmí chybět u žádného prázdninového táboráku, ti všichni budou znít v našem vysílání,“ uvedl programový ředitel rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Mimo vysílání chystá promotým Rádia BLANÍK několik akcí v regionech v rámci cyklu Letní slavnosti. První akce proběhla 21. června v Třeboni, kde vystoupil Janek Ledecký, Petr Rezek nebo Richard Nedvěd. Nejbližší akce se koná v sobotu 12. července v Přešticích. V prázdninových měsících jsou naplánovány další čtyři akce v Rychnově nad Kněžnou, Kondraci, Táboře nebo Děčíně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: