Radio Beat i letos otevře síň slávy

beat_deskaNejpopulárnější rockové rádio na českém trhu navazuje i letos na svou tradicí, kdy uvádí tří legendy českého bigbítu do síně slávy. Letošní ročník bude vyhlášen v Lucerně a je tradičně spojen s koncerty uváděných muzikantů.

Uznání pro Honzu Hauberta nebo Tři sestry

I v letošním roce se otevřou dveře Beatové síně slávy a budou do ní uvedeny další tři legendy českého bigbítu. Tyto legendy, stejně jako každý rok, vybrali posluchači Rádia Beat ve veřejném hlasování. V kategorii „Osobnost“ bude do síně slávy uveden Honza Haubert z Visacího zámku, v kategorii „Kapela“ budou uvedeny Tři sestry, a v kategorii „Osobnost in memoriam“ bude do síně slávy slavnostně uveden Jan Ivan Wünsch.

Jde už o osmý ročník ankety, která je spojená i se slavnostním galavečerem. Jak server RadioTV informoval ředitel Rádia Beat Libor Ploček, letos se celý galavečer vrací do haly v Lucerně, která se už v minulosti stala dějištěm akce, podobně jako klub Vagón nebo pražská O2 aréna. „Od prvního ročníku v klubu Vagón v roce 2004 jsme postupně slavnostní ceremoniály zažili v Lucerně, v holešovické Malé sportovní hale, v O2 Aréně, a nebo i open air na Střeleckém ostrově. Letošní slavnostní večer uvádění do BEATOVÉ SÍNĚ SLÁVY 2011 bude ve znamení návratu na osvědčené místo,“ dodal Ploček.

mp_beat_04-2011cmAktuální pokrytí Rádia Beat, zdroj: JIDXC

Legendy rocku se sejdou za týden

Slavnostní galavečer proběhne v pondělí 13. června ve velkém sále Lucerny. Ceremoniál je spojen s koncerty uváděných muzikantů a v případě kategorie „in memoriam“ s koncertem spoluhráčů. Jako host vystoupí skupina K2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: