Vox nasazuje nový hudební formát

radiotv222Pražské Radio Vox, které už několik měsíců vysílá pouze na pražské frekvenci 95.3 MHz, spustí v pondělí 11. září v šest hodin ráno nový program, který momentálně nemá v českém éteru obdoby. Vox bude vysílat pouze hity maximálně jeden rok staré, což je proti ostatním stanicím, které mixují hity 60. až 90. let zcela zásadní rozdíl.

Radio Vox tedy bude vysílat v podstatě nepřetržitou hitparádu, což je systém používaný zejména v USA. Jak na to zareagují posluchači je otázkou. Bude hodně záležet na tom, jak bohatý archiv písniček Vox nabídne a které hudební styly do svého programu zařadí. Řada lidí je v dnešní době znechucena téměř identickou podobou českých hudebních stanic, takže by tento systém posledního roku mohl slavit úspěch.
Logo Radia VoxSe změnou programu přichází i nové logo a nový slogan rádia, který zní Uslyšíš to první. Nový vzhled dostanou i internetové stránky Radia Vox. Týden před startem nového formátu je na nich k vidění pěkně vyvedená animace upozorňující na 11. říjen. Při tvorbě stránek byl použit program Flash, který umožňuje širokou škálu animací a hudebních doprovodů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .