Nový pořad na radiu Delta

radiotv221Na nový pořad se může od 2. května těšit zhruba 40 tisíc pravidelných posluchačů radia Delta. Právě druhého května bude totiž poprvé vysílán na frekvenci 92.9 hodinový pořad, který by měl …Na nový pořad se může od 2. května těšit zhruba 40 tisíc pravidelných posluchačů Radia Delta. Právě druhého května bude totiž poprvé vysílán na frekvenci 92.9 hodinový pořad, který by měl posluchače nenásilnou a na informace bohatou formou provést vývojem populární hudby od 70. let až do současnosti.
Kromě toho, že budou vypíchnuty zásadní milníky a události ve vývoji taneční muziky, se bude i soutěžit. Vyvrcholením pořadu, který se bude vysílat pravidelně každou neděli mezi 14. a 15. hodinou, by mělo být vyhlášní tzv. Zlatého tanečního šlágru. Tento zlatý hřeb proběhne 11. prosince tohoto roku na radiu Delta.

O tom, který z téměř nekonečné škály skvělých tanečních hitů posledních několika desetiletí bude ten zlatý, můžete rozhodnout právě vy, kdož posloucháte Deltu a zúčastníte se avizované soutěže. Formou hlasování a vyřazovací metodou budou vybrány ty nejlepší tituly a selekce bude definitivně uzavřena při vysílání posledního dílu celého cyklu, které proběhne 28. listopadu 1999. 11. prosince se pak konečně dozvíte i to, který z hitů je podle vašich hlasů ten úplně nejúspěšnější.
Tvůrci dbali na to, aby byla nabídka a vůbec skladba celého pořadu maximálně vyvážená a aby byly citlivě zastoupeny jak klubové, tak i popové žánry. Mezi 333 tanečními šlágry tak najdete všechno od projektu Orbital až po – dnes opět aktuální – Modern Talking. Start celého projektu je doprovázen mohutnou promo kampaní v tisku a na letácích v boleslavských klubech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .