Lagardere dosadil do rádia Okey nového ředitele

Novým výkonným ředitelem slovenského rádia OKEY byl jmenován Bohuslav Koštanský. Ten rovněž povede mediazastoupení Regie Radio Music Slovensko. Košťanský dosud působil jako regionální ředitel RRM.

Vedení mediální skupiny Lagardere CZ jmenovalo Bohuslava Koštanského výkonným ředitelem slovenského rádia OKEY. Koštanský doposud působil jako ředitel regionálního prodeje společnosti Regie Radio Music CZ. Dosavadní výkonný ředitel rádia OKEY Milan Urbaník v rádiu zůstane na postu šéfa programu.

Bohuslav Koštanský nově povede rovněž mediazastoupení Regie Radio Music Slovensko. Jmenování nového výkonného ředitele přichází jen pár dní poté, co skupina Lagardere CZ oznámila akvizici slovenského rádia OKEY a zahájení obchodních aktivit mediálního zastoupení Regie Radio Music Slovensko. Prvním klientem Regie Radio Music Slovensko se stává právě rádio OKEY. „Nezůstaneme jen u něj, ale nabídneme zajímavé obchodní podmínky i dalším slovenským rádiím,“ vysvětluje Bohuslav Koštanský.

Za aktivity skupiny Lagardere na slovenském trhu je jako nejvyšší manažer zodpovědný Miroslav Hrnko, předseda představenstva rádia OKEY a jednatel mediazastoupení Regie Radio Music. M. Hrnko tyto funkce zastává jakožto výkonný ředitel skupiny Lagardere CZ, která je spoluvlastníkem rádia OKEY a majitelem Regie Radio Music Slovensko. Nový výkonný ředitel podléhá přímo představenstvu rádia OKEY.

Bob Koštanský (41) pracuje pro skupinu Lagardere CZ již desátým rokem, začínal jako obchodník, pak postavil a řídil obchodní pobočku ve Zlíně, a poté vedl pět let pobočku Regie Radio Music pro střední Moravu. V lednu loňského roku se stal ředitelem pro regionální prodej Regie Radio Music CZ. Před nástupem do rádiového prostředí působil v PR a v manažerských pozicích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .