RadioTV v novém kabátě a s rozšířeným obsahem

radiotvnewlogoDnes byla spuštěna nová verze webu RadioTV. Zásadní obměnou prošel jeho vzhled, jenž bylo potřeba zmodernizovat již delší dobu. S příchodem nového hávu však novinky na RadioTV zdaleka nekončí. Výrazného posílení se dostalo aktuálnímu zpravodajství, objevují se nové rubriky a významnější prostor dostanou i naši čtenáři.

RadioTV také výrazně posiluje aktuální zpravodajství z oblasti médií. S tím také souvisí rozšíření o další rubriky – INTERNET, TISK a OUTDOOR. Kategorie DIGITAL nezmizela, ale byla rozpuštěna mezi tyto jednotlivé mediatypy.

Novinkou, s níž chceme posílit vztah mezi redakcí a čtenáři, jsou BLOGY. Rádi bychom, aby se z RadioTV stalo zajímavé kolbiště různých názorů na současný stav mediálního světa. Máte-li zájem stát se blogery na RadioTV, vyplňte příslušný přihlašovací formulář, naše redakce vám po posouzení přidělí status blogera a cesta k prezentaci vašich názorů na média před odbornou čtenářskou obcí je otevřená.

RadioTV je v novém. To s sebou přináší také možný výskyt různých počátečních nedostatků. Proto budeme rádi za vaše postřehy, připomínky nebo komentáře. Našim cílem je, abychom poskytovali kvalitní a aktuální zpravodajství ze světa médií.

Důležitou zprávou pro naše stálé čtenáře je informace, že stávající uživatelské účty zůstaly zachovány, nezměnilo se ani přihlašovací jméno, ani heslo.

redakce RadioTV

Autor článku:

Komentáře (4)

 1. PV

  K čemu je dobré to rozšíření na radiotvpressnetboard.cz ? jen okopírovaná témata, která jsou dostupná ve Strategii/M&M či jinde a jako výstřižková služba dobře funguje úspěšně už server ceskamedia.cz

  Místo investigativní žurnalistiky ploché opakovací kopírovaní odjinud.
  Místo pojmenovávání systémových problémů a tendencí v radiích/tv nevýznamná bulvární témata ala chrochtající video.
  Místo otevřené diskuze registrace a upozadění diskuze za nepřehlednost a 50 kliknutí.

  je to hnus, Media Bohemia opět nepřekvapilo.
  PS. o jaké kvalitě natož jejím zvyšování mluví „smuggler“?

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .