Radia.cz hacknuto? Apríl.

radiotv22Každý, kdo včera zabrowsil na stránky Radia.cz, byl asi trochu překvapen. Místo tradiční titulní strany v oranžovošedé kombinaci se na návštěvníky šklebilo žluté Radio Matrix. Dále jste se mohli dozvědět, že Blaník bude brzy celoplošný nebo že Evropa 2 zařazuje do vysílání poezii.

Podle očekávání jsem měl během neděle několik telefonátů, že prý nám hackli server, a přišlo také několik zajímavých mailů. Takže aby bylo jasno, nikdo nám Radia.cz nehacknul, jen jsme si z vás trošku vystřelili. Pokud jste ono speciální vydání Radia.cz neviděli, najdete jej zde.

Překvapivě jsme napálili také magazín Živě. Ten o našem žertíku informoval v článku České SuSE a Radia.cz hacknuto. Naopak server Underground, specializovaný mimo jiné také na security, nás bezpečně odhalil a hodil do jednoho pytle se Světem namodro, který chvíli také předstíral hack.

Ačkoliv se Apríl na Internetu různými způsoby slaví už několik let, stejně bývá spousta lidí opět překvapována. Neoficiální hvězdou letošního apríla byla Lupa – jindy velmi seriozní server změnil cílovou skupinu, stal se z něj „Pindík&Pipinka“ a místo českého Internetu se tam probírala masturbace.

Škoda jen, že letos Apríl vyšel na neděli, kdy je na Internetu podstatně méně lidí. Podstatně zajímavější to bude napřesrok, Apríl bude v pondělí a my si na vás zase něco přichystáme.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .