I Němcům bude Triangl chybět

radiotv222Už zbývá jen pár dnů do chvíle, kdy se jablonecké Radio Triangl odmlčí a taneční muziku v éteru nahradí křesťanské chorály (neberte mne za slovo, myslím to obrazně). Asi nemá smysl dále rozebírat, proč tak Rada …Už zbývá jen pár dnů do chvíle, kdy se jablonecké Radio Triangl odmlčí a taneční muziku v éteru nahradí křesťanské chorály (neberte mne za slovo, myslím to obrazně). Asi nemá smysl dále rozebírat, proč tak Rada pro rozhlasové a televizní vysílání rozhodla, proč dělá z Proglasu další celoplošnou stanici, proč si jako obětního beránka nevybrala Euro K, Děčín, Crystal nebo kohokoliv jiného. Stejně tak dnes těžko odhadovat, kolik posluchačů Triangl denně ladí a kolik jich bude v srpnu ladit HitRadio Antenne Sachsen, protože u nás plnohodnotnou náhradu nenajdou.
Jediné, co můžeme zodpovědně říct je, že řadě lidí bude chybět stanice, která opravdu hraje taneční hudbu, a že naopak řadě lidí (pravděpodobně bude mít tato druhá řada dvojnásobný věkový průměr proti první řadě) udělá radost, že se program Radia Proglas objeví i na severu Čech. Do té první skupiny patří i Torsten z německé Bischofswerdy, který nám poslal tento dopis.


Hello!

First I hope you can understand my English, because

my czech is not good enough.

I tried to read your Information about the end of

Triangl at Radia.cz. I listen to Triangl in Germany

much and also much of my friends listen to Triangl.

Why Triangl is finish now? There is no other station

for young people in this region. At all other times

when a Radio-licence was finished, it was replaced by

a station with same music (e.g. Alfa/Impuls;

Vox/Blaník; Sprint/Čas). Is there any way to have

this station again on air? At Varnsdorf the 105.0 and

88.4 are free. Where can I protest against the end

of Triangl?

Torsten from Bischofswerda/Saxony/Germany.

ptorsten@goethegym.bz.sn.schule.de

Kvůli tomuto dopisu jsem se k Radiu Triangl znovu vrátil. Jak vidíte, i v Německu sledují naše licenční řízení. Nevím, co na tento dopis Torstenovi odpovědět, snad jen tolik, že Rada RTV má adresu Krátká 10, Praha 10 a je to jediné místo, kam může posílat svoje protesty. A nebo můžete Torstenovi něco poradit sami, adresa je na konci dopisu.
A ještě něco, 88.4 MHz Varnsdorf – Jedlová dostal ČRo 3 a 105.0 MHz zase Radio Děčín, takže ani tam už volno není.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .