Dj Posluchač aneb Radio Limonádový Joe

radiotv225Malililinkatá pražská lokální rozhlasová stanice Radio Limonádový Joe je jedinečná nejen svým výběrem hudby, ale především vtipnými komentáři svých nestandartních zaměstnanců.Malilinkatá pražská lokální rozhlasová stanice Radio Limonádový Joe je jedinečná nejen svým výběrem hudby mírně nostalgicky laděné od padesátých do šedesátých let, ale především vtipnými komentáři, které jsou vedeny velmi netradiční formou, především mystifikací. V tomto radiu nenaleznete klasické rozhlasové zaměstnance, ale spíše divadelníky, herce a hudebníky.
V pondělí 24.5. ve 20 „hoblin“ jste mohli vidět na ČT 2 dokument ze zákulisí tohoto radia, které se svým programem, ale i marketingovými cíly liší od veškeré konkurence (..teď mě napadá, že vlastně konkurenci nemá..). Docela překvapující bylo přiznání Václava Klause, že poslouchá každé ráno RASO (RAnní SOutěž), to by do něj asi málokdo řekl. Nutno podotknout, že celkové zpracování pořadu bylo na vynikající úrovni; můžeme tak jen blahopřát České Televizi k její vzrůstající kvalitě. Jenom k těm částem, kdy se moderátor pokoušel přinutit lidi, aby řekli na kameru, že mají rádi Radio Limonádový Joe ačkoli ho nikdy neslyšeli – to už jsme někde viděli…
Ke zpestření vysílání přispívá i to, že se posluchači mohou sami zúčastnit vysílání pomocí internetu.Vysílání Interfernetového DýDŽeje můžete slyšet každý
den v 17:00 a v 17:30 od 29. dubna do 30.června 1999. Díky službě Internet OnLine se tak můžete aktivně zúčastnit vysílání Rádia Limonádový Joe 90,3 FM. Stačí pouze vyplnit formulář na jeho www stránkách, odeslat ho do studia a máte tu čtvrthodinku svých nejoblíbenějších hitů. Je to hold Fajn Mašina.

Škoda, že má toto radio tak slabý signál, který se před anténou schovává i v některých částech Prahy. Na dobrý příjem v autě potřebujete opravdu kvalitní autorádio, které si však podle tohoto radia posluchači mohou dovolit, jelikož mezi ně prý patří nejen známé osobnosti, ale i pražská smetánka (tím nemyslím pány podnikate v šusťákových soupravách a fialových sakách ověšených zlatými řetězi, kteří se s mobilem prohánějí po Václavském náměstí).
Na závěr bychom rádi popřáli hodně posluchačů tomuto radiu (vlastně divadlu), a hodně úspěchů společnosti Radio Milovaný Moje s r.o. v blížícím se licenčním řízení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .