Poslechněte si nové jingly bratislavské rockové stanice Aligator

První classic rockové rádio na Slovensku, bratislavská stanice Aligator dnes představila nové logo i zvukovou grafiku. Rádio se hodlá ještě více posunout k rocku, ale zároveň se chce stát poslouchatelným i pro nerockové posluchače. Zajímavostí nové zvukové grafiky je fakt, že ji namluvil jeden z posluchačů. Stanice se nyní identifikuje sloganem „Více rocku – víc energie“.

radio-aligator-vizual-651

Od pondělí 7. října se ve vysílání objeví nová série jinglů, které vám přinášíme ve zdejší ukázce. Je jich přibližně 40 a mají jasný hudební motiv, který je dobře zapamatovatelný. Mimochodem, velice podobné audio logo užívalo v předchozích letech i nejposlouchanější slovenské Rádio Expres a objevuje se i ve vysílání známé americké stanice Z100 v New Yorku. Inspirace je tedy jasná a celkem se povedlo i provedení.

Radio Aligator má terestrické pokrytí pouze v Bratislavě na frekvenci 97,2 FM, čeští posluchači mohou stanici „ladit“ přes internet.

Ukázka zvukové grafiky Radia Aligator

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. LuboTS

    To podobne znejúce hudobné logo Expres nie že používal, ale používa. Aligator má však o jeden tón, ten posledný, menej ako Expres. A pre zaujímavosť, Z100, čo je najuznávanejšie rádio vo svojom formáte na svete, má logo kratšie o úvodný tón ako Expres

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: