Pořad CITY LIVE si v tomto týdnu připsal dalšího výjimečného mezinárodního hosta

Britská skupina KOSHEEN se vrátila na světová pódia. Ještě před úterním večerním koncertem v Praze vystoupila živě na pražském radiu City a rozšířila exkluzivní lineup interpretů, kteří zahráli pro posluchače rádia City.

KOSHEEN v pořadu CITY LIVE, foto: Radio CITY 93,7 FM

KOSHEEN v pořadu CITY LIVE, foto: Radio CITY 93,7 FM

Melanie C, Milow, Selah Sue a nyní KOSHEEN

Speciální CITY LIVE s britskou legendární kapelou KOSHEEN vysílalo radio City v přímém přenosu z Rock Café na Národní ulici v pondělí 1. června od 15:00. Britští KOSHEEN se tak stali dalším mimořádným hudebním hostem pořadu, ve kterém už živě zahráli takové hvězdy jako je Melanie C (UK), Selah Sue (BE), Kryštof, Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Ewa Farna, Milow (BE) nebo Nightwork a mnoho dalších.

Máme radost, že si pořad CITY LIVE získal za tři roky své existence opravdu dobré renomé i mezi zahraničními hvězdami. Můžeme tak našim posluchačům zprostředkovat výjimečný hudební zážitek, který jen podepisuje náš dlouholetý slogan „více hudby, méně slov“. Další velká jména na posluchače radia City 93,7 FM ještě čekají,“ říká Bára Lukášová, ředitelka programu radia City.

Další hvězdy budou následovat

To, že mají Kosheen hudebně co říct, jsem věděl, skvěle a profesionálně to dokázali i v CITY LIVE. Vždycky jsem ale rád, když se hvězda vyloupne ze své „hvězdné skořápky“ a ukáže, že je člověk z masa a kostí. Zpěvačka Kosheen Sian Evans to v CITY LIVE dokázala i s typickým britským humorem,“ doplnil Petr Slíva, moderátor pořadu.

Pořadatelem koncertu KOSHEEN v Praze a partnerem tohoto vydání pořadu CITY LIVE na radiu City je agentura EUROSTAGE PRODUCTION s.r.o.

Ukázka z vystoupení KOSHEEN v pořadu CITY LIVE

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: