Peter Duhan besedoval s posluchači v Brně

cesky-rozhlas-logo-noveJednou z mnoha akcí k letošnímu 90. výročí zahájení vysílání Českého rozhlasu jsou putovní besedy s posluchači a generálním ředitelem Českého rozhlasu Peterem Duhanem. Ten postupně navštíví všechna regionální studia Českého rozhlasu.

Ve čtvrtek 25. dubna navštívil nejstarší, největší a nejposlouchanější regionální stanici Český rozhlas Brno. Posluchači a další zájemci mohli s generálním ředitelem Českého rozhlasu besedovat od 18 hodin v budově na Beethovenově ulici č. 4. Návštěvníci diskuze se dozví, kam se bude dále ubírat rozhlasové vysílání a také o dalších změnách v tomto médiu. Alespoň tak o setkání informuje Alena Podlucká z Českého rozhlasu Brno.

Setkání bude obohaceno o další hosty. Za „domácí“ si přijde s posluchači povídat redaktorka a moderátorka Marcela Vandrová a zpěvačka a herečka Zora Jandová přidá pár písní ze svého repertoáru,“ uvedla Podlucká. Putovnímu povídání s generálním ředitelem Českého rozhlasu bude předcházet písničkový pořad pro děti s názvem Ryba z Havaje se Zorou Jandovou a Zdenkem Mertou. Děti zveme do Českého rozhlasu Brno na 16. hodinu.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. rdsman

    Pan Duhan má hodně co vysvětlovat. Například co se týká úpadku rozhlasu po stránce zpravodajské a publicistické. Nebo co se týká otřesného vysílání jeho hlavního okruhu – Radiožurnálu. Vydržel jsem to poslouchat asi měsíc, ale už je konec, to se opravdu nedá. Produkovat nepovedený klon Frekvence 1 a Impulsu, říkat tomu veřejnoprávní vysílání a ještě dělat kampaně za výběr koncesionářských poplatků, to je nehorázná drzost. Stále ta samá dokola se opakující odporná česká „hudební“ tvorba, stále samé herečky jako hosté, stále samé evidentně zaplacené příspěvky, politické stranění havlistickému proudu … je nejvyšší čas celý imaginární institut veřejnoprávnosti zrušit, protože je to jeden velký nesmysl a záminka pro privilegování skupiny samozvaných elit.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: