Oslavy 20. narozenin radia City vrcholí celodenní speciálem

radio-city-167

Pražské radio City 93,7 FM vysílá v éteru od 1. února 1993. Celý tento měsíc tak tato pražská stanice slavila kulaté jubileum, oslavy vyvrcholí právě dnes celodenním speciálním programem, hosty ranního vysílání budou bývalí moderátoři. Dopolední program zaujme tříhodinovým speciálem Tajemného roku, odpoledne čeká posluchače živý speciál s kapelou Kryštof a celodenní oslavy zakonč René Hniličky s hudebními speciály a mimořádně také hosty. Oslavy se  však budou odehrávat i mimo rozhlasové vlny.

Program s bývalými moderátory a hosty

Vojta Efler a Iva Lecká probudí posluchače v pásmu „Dobré ráno, Praho!“ v 5:55, o hodinu později si do studia pozvou dva bývalé hlasy rádia – Michala Kleina (hudební dramaturg a moderátor Óčka, bývalý moderátor Rádia Bonton) a Jiřího Petroviče (moderátor zpravodajských pořadů České televize).

Tajemný rok s Lukášem Bárczayem odstartuje tradičně v 8:55, v tento den však stopáž bude trojnásobná, procházku po uplynulých dvaceti letech radia City skončí až v 11:55. Petr Slíva si pak do odpoledního vysílání pozve skupinu Kryštof. Pořad „CITY LIVE“ startuje úderem 14. hodiny a 55. minuty.

K TÉMATU: Radio City je v éteru již 20 let, slavit bude celý měsíc

René Hnilička oživí na jeden den Osmdesátku, ta se začne už v 18:55 a jejím hostem bude MEKY ŽBIRKA, největší hity 90. let o hodinu později doplní také host Anna K. Hudební speciály by nebyly kompletní bez pořadu Milenium, ve 20:55 uvítá moderátor první českou Superstar a zlatou Slavici Anetu Langerovou. Samozřejmě nebude chybět ani to nejlepší z archivu, co radio City za posledních 20 let odvysílalo. Večer si pak posluchači mohou odpočinout u příjemné Zóny lásky.

radio City – už 20 let v Praze / Iva má nového chlapa Vojtu Eflera (2007) by Michal ‚mvd‘ Krčmář

Narozeninová párty v pátek na Pštrossově

V pátek prvního března se posluchači mohou zdarma zúčastnit narozeninové párty, která se koná v klubu „Solidní jistota“ (Pštrossova 21, Praha 1). Průvodkyní večera bude Iva Lecká. Program láká zejména na Queen Revival Show. Každého návštěvníka čeká drink na uvítanou, fotografie, narozeninový dort a tombola.

city20let

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. ebdaa

    تعتمد صيانة وتشطيب حمامات السباحة على نوع حمام السباحة الذي تم إنشاؤه ويتم التعامل معه من قبل فنيين متخصصين
    حمامات السباحة الداخلية: تم تشييدها داخل المساحات العمرانية والهيكلية للمبنى نفسه ، فهي تتطلب صيانة أكثر صرامة من المسابح الخارجية ، وفي حالة حدوث تلف أو تسرب للمياه ، يعتبر هذا النوع من المسابح أحد عوامل سلامة المبنى التي تؤثر بشكل مباشر على المبنى بأكمله،

    تصليح مسابح بالرياض

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: