Na rádiu Evropa 2 vyvrcholí soutěž o zájezdy na Ibizu

e2-ibiza-167Rádio Evropa 2 ještě v polovině června spustilo soutěž o 40 zájezdů na ostrov Ibiza. Soutěž za několik dní skončí a štáb Evropy 2 se pomalu připravuje k zprovoznění svého improvizovaného studia, které bude jeden týden přinášet živé pořady a informace přímo z ostrova Ibiza.

Od 14. srpna nabídne Evropa 2 přímo z Ibizy živé vysílání pořadu Afterparty od moře a některých dalších rubrik. V prvním srpnovém týdnu navíc vyvrcholí soutěž o zájezdy. „Spolu se 40 výherci pojede na Ibizu i tým moderátorů Evropy 2 a slovenské Europy 2 a z improvizovaného středomořského studia budou přinášet aktuální reportáže z epicentra hudebního a letního dění. Posluchači Evropy 2 tak budou vzdálenými účastníky dění na ostrově. Už teď si brousíme zuby na rozhovor s Davidem Guettou, Paul Van Dykem nebo Tiestem, kteří na Ibize v létě vystupují,“ řekla k uvedení soutěže Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Hry o zájezd v příslušném týdnu se účastní každý, jehož herní SMS zpráva ve tvaru „IBIZA“ bude pořadateli doručena prostřednictvím telefonu a prémiové sms na číslo 900 11 04 v rámci České republiky nebo na číslo 66661 v rámci Slovenska. Cena jedné SMS zprávy je v 4 Kč. Výherní SMS zprávou bude v každém týdnu ta zpráva, která dorazí do systému jako tisící v pořadí. Výherce musí do 30 vteřin zvednout telefon.

Soutěž končí v pátek 9. srpna.

PSALI JSME: Evropa 2 v létě postaví improvizované studio na ostrově Ibiza

e2-ibiza-plakat-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: