Na poslední narozeninový koncert Rádia Blaník přišlo téměř deset tisíc lidí

konopiste2013-1Rádio Blaník uzavřelo své narozeninové oslavy koncertem na Konopišti. I přes výrazně nepříznivé počasí si cestu na poslední ze série tří koncertů našlo téměř deset tisíc lidí. Zároveň šlo o nejdeštivější koncert na Konopišti v celé dosavadní historii, co stanice narozeninové koncerty organizuje.

Pršet začalo už před desátou dopolední a bez přerušení to trvalo až do samotného konce našeho koncertu,“ prozradil Vláďa Slezák, který měl i letos celé narozeninové turné Rádia Blaník organizačně na starosti. „O to více si samozřejmě vážíme toho, v jakém počtu naši posluchači také letos na Konopiště dorazili. Celkem se dohromady sešlo téměř deset tisíc lidí. Vzhledem k počasí je to něco naprosto výjimečného,“ dodal Vláďa Slezák.

Kromě jiného byli všichni přítomní svědky jednoho z posledních společných koncertů bratrů Honzy a Františka Nedvědů, se kterými si celý blanický tým zazpíval písničku Všechno nejlepší. Poprvé na Konopišti zazněl duet „To máme mládež“ v podání Věry Špinarové a Petry Janů a návštěvníky potěšila i skupina Olympic, kterou celý areál odměnil obrovským aplausem. Ozdobami programu byly i nesmrtelné duety Hany Zagorové s Petrem Rezkem nebo Petra Kotvalda a Standy Hložka.

Letošní narozeninové turné je u konce. V sobotu 8. června 2013 si mohou příznivci Rádia Blaník poslechnout dvouhodinový sestřih. To nejlepší z letošních čtrnáctých narozenin zazní od 17 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: