Alternativní Radio 1 se představí na karlovarském filmovém festivalu s vlastní oddechovou zónou

Radio 1 připraví pro své posluchače festivalový magazín Karlovarské bublinky. Pro účastníky festivalu otevře oddechovou zónu Radio 1 Lounge pro volnočasové aktivity s poslechem chilloutové hudby. V sobotu uspořádá i večírek v klubu Aeroport.

radio-1-koza-651

Magazín Karlovarské bublinky bude přinášet aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů filmového festivalu. Ve vysílání Radia 1 se magazín objeví od 5. července každý den po dobu festivalu, a to vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze. Pořad bude přímo z místa konání připravovat moderátor Pierre Urban.

Oddechová zóna za poslechu chilloutové hudby

Bublinky se budou natáčet přímo v prostoru hotelu Thermal v Radio 1 Lounge, který bude k dispozici účastníkům festivalu. „Tato oddechová zóna bude otevřená každý den od 10.00 do 22.00. Můžete si zde napsat e-mail, odpočinout v pohodlných fatboyích za poslechu chilloutové hudby Radia 1 a hrát společenské hry od Piatnika,“ uvedla Klára Vlková z Radia 1.

I letos proběhne večírek Radia 1 v klubu Aeroport. Podruhé bude otevřen v prostorách Goethovy vyhlídky. V sobotu 5. července se na Radio 1 night představí DJs Radia 1 Pierre, Ivan MPTrojan (Jiří Burian), Josef Sedloň a jako speciální host Sonority, který vystoupí s živým setem.

Na festival dorazí i Color Music Radio, to bude mít v Karlových Varech krátkodobou FM frekvenci

Dalším alternativním rádiem, které dá ve svém vysílání výrazný prostor Karlovarskému filmovému festivalu, je Color Music Radio. To má v Karlových Varech přidělenou i krátkodobou FM frekvenci. V průběhu tohoto týdne spustí vysílání na kmitočtu 87,8 MHz po dobu 14 dní. Vysílací studio bude umístěno v Grand Café Septime a živé vysílání by mělo probíhat denně od 8 do 21 hodin. Programem bude provázet dvojice DJ Friky a Chris Kaufman. Kromě rozhovorů s hosty se v programu objeví i živé DJ sety.

Program na všech frekvencích Color Music Radio bude v době festivalu stejný. Speciální festivalové vysílání si tak budou moci naladit i posluchači na FM frekvencích v Praze a Brně. Další informace jsou v článku Rádio Color spouští festivalové vysílání na FM frekvenci v Karlových Varech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: