Letní festival české muziky a Plná nádrž benzinu na vlnách Rádia Impuls

impuls_logo_velke

AUDIO UVNITŘ – Nejposlouchanější česká stanice, Rádio Impuls, si na letní měsíce přichystala pro své posluchače několik akcí. Od července doplnila zvukový obal o motto „Letní festival české muziky„. Kromě důrazu na českou a slovenskou hudbu odkazuje nové letní motto také na večerní speciál živých koncertů předních česko-slovenských osobností. Až do konce září se pak ve vysílání hraje celkem o 63 poukázky na nádrž benzinu zdarma.

Rádio Impuls v létě vsází na českou živou muziku, denně se v éteru stanice objevují záznamy koncertů největších hvězd českého a slovenské hudby. Pokud chcete ušetřit za pohonné hmoty, pak i pro vás má Rádio Impuls řešení.

Živá hudba každý den v rámci „Letního festivalu české muziky

Od 1. července mohou posluchači Rádia Impuls ladit večerní program Letní festival české muziky. Každý den po 20. hodině startuje hodinový záznam koncertu některé z velkých hvězd české a slovenské populární a rockové hudby. „K letní náladě patří bezesporu dobrá česká muzika. Abyste nemuseli z domova, od grilování nebo vyhřátého bazénu za rozptýlením příliš daleko, hrajeme každý prázdninový večer na Impulsu české hity tak, jak je možná neznáte,“ doplňuje Rádio Impuls k letní programové novince.

SELF-PROMOTION: LETNÍ FESTIVAL ČESKÉ MUZIKY

Na internetových stránkách Rádia Impuls je uveden kompletní seznam všech účinkujících, které na vlnách zpravodajské stanice uslyšíte. Prozatím v éteru zazněly živé nahrávky Jaromíra Nohavicu, Věry Špinarové a Elánu. Už v pondělí zazní Lucie v Opeře, dále se objeví skupiny Kabát, Čechomor a interpreti Michal Prokop a Framus Five, Nedvědi a Fešáci, Vladimír Mišík, Ewa Farna, Aneta Langerová, ale rovněž Jaroslav Hutka, Karel Gott a Helena Vondráčková. V srpnu se můžete těšit na Team, Blue Effect, Michala Davida, Olympic a mnoho dalších.

AKTUÁLNĚ: Rádio Impuls koordinuje nové kmitočty jako protitah vůči Rádiu Dálnice

impuls_letni_festivalLetní festival české muziky každý den od 20:00 na Rádiu Impuls. Zdroj: RadioTV.

Koncertní nahrávky dostávají prostor v dalších rádiích

Kromě večerního koncertního speciálu nasazuje Rádio Impuls do vysílání také doplněnou zvukovou grafiku právě s mottem „Letní festival české muziky„. Připomeňme, že živé koncertní nahrávky jsou poslední dobou poměrně častým jevem rovněž na jiných českých rozhlasových stanicích. Zejména při významné koncertní události mohou posluchači naladit živé hodinové sety.

Z ARCHIVU: Impuls, F1 a E2 budou nadále spolupracovat

Plná nádrž benzinu v dopravě o půl na Impulsu

Soutěž „Plná nádržRádia Impuls nabízí soutěžícím celkem 63 poukazy na nákup pohonných hmot v hodnotě 3 tisíc korun. Do 30. září probíhá soutěžní hra ve všední dny v rámci rubriky Doprava 007 vždy v 8:30, 10:30, 12:30 a 14:30.

SELF-PROMOTION: NÁDRŽ BENZINU NA RÁDIU IMPULS

V prvním vstupu oznámí moderátor soutěžní číslo. Posluchači, kteří mají v SPZ svého vozu toto číslo, pokračují v soutěži. Ve druhém a třetím vstupu moderátoři opakují soutěžní číslo pro konkrétní den,“ vysvětluje pravidla Rádio Impuls. V posledním, čtvrtém, vstupu vyhlásí moderátor soutěžní písmeno. Pokud jej posluchači mají v registrační značce v kombinaci s číslem dne a dovolají se jako první, získávají poukázku.

DOPORUČUJEME: Impuls přistoupí k dílčím úpravám programu

Rádio Impuls 30. června rovněž darovalo v soutěži „Haló, tady Impulsovidům pro celou rodinu v celkové hodnotě 2,5 milionu korun.

ZE ZASEDÁNÍ RRTV: RRTV: Impuls smí upravit podíl mluveného slova

impuls_banner_net

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .