Kouzelná Nataša Gollová, rockový Gilmour a kovový Newsted

009_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Víkend 2. a 3. března se ponese ve znamení oslav, rovných sta let by se dožila Nataša Gollová, na její výročí rozhodně nezapomeneme. Tipy míří i k oslavám členů skupiny Pink Floyd a Metallica. Bonusem bude sex, lyže a freestyle motocross. K tomu velká porce hudby, mimořádný rockový zážitek obstarají i esa jako Kiss, Led Zeppelin. Máme se opět na co těšit.

TIPY TÝDNE RadioTV

Tobogan v pyžamu se v sobotu na Dvojce ČRo s Alešem Cibulkou ponese ve znamení Nataši Gollová, ta by oslavila 100 let od svého narození.

Rádio Beat v sobotu oslavuje narozeniny Davida Gilmoura z Pink Floyd a Jasona Newsteda z Metallicy. Samozřejmostí je nabitý classic-rockový playlist, v němž budou převládat songy těchto dvou uskupení.

Rádio Čas Rock odehraje v sobotu album Houses Of The Holy, v roce 1973 jej nenahrál nikdo jiný než legenda všech legend – Led Zeppelin.

Další tip míří na vlny ČRo 1 – Radiožurnálu. Po 23. hodině zazní záznam koncertu skupiny Kiss, v roce 1977 vystupovalo americké těleso v kalifornském Los Angeles.

Poslední tip patří rádiu Classic FM, posluchači na sobotní 13. hodinu vybrali Symfonii č. 1 C dur, op. 21 z pera hudebního génia Ludwiga van Beethovena.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek.

Přijměte prosím pozvání k víkendovým tipům, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

vikend_tipy_radiotv_12-09

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .