Knížka s Čechem po Čechách vzbudila mezi posluchači Rádia BLANÍK nebývalý zájem, brzy vyjde dotisk

Pořad Vladimíra Čecha patřil dlouhých devět let ke stálicím vysílání Rádia BLANÍK. Nyní vychází v knižní podobě a zájem předčil očekávání! První vydání je už vyprodáno, nyní se realizuje dotisk.

vladimir-cech-kniha-651

Kniha pokřtěna výjimečnými hosty

V úterý 9. prosince proběhl křest knihy v Obecním domě v Praze. Křest proběhl symbolicky v den, kdy bylo beznadějně vyprodáno první vydání této knihy. Rádio BLANÍK už zadalo dotisk, další kopie tak budou k dispozici v nejbližších dnech.

Slavnostního křtu se zúčastnili výjimeční hosté! Dorazila Milada Čechová, manželka Vladimíra Čecha a společně s ní i Heda Čechová, Vladimírova maminka a legendární hlasatelka tehdejší Československé televize.

Z knížky mám obrovskou radost a moc děkuju všem, kteří na Vladimíra stále s láskou vzpomínají,“ prozradila Milada Čechová. „Vladimír byl vášnivý turista už jako dítě. Na výlety jsme chodili všichni, ale nejvíc si jich užil asi se svojí babičkou,“ dodala Heda Čechová.

Dalšími kmotry knihy byli spoluautor Josef Schwarz, který s Vladimírem Čechem spolupracoval i na stejnojmenném pořadu Rádia BLANÍK. Herec Tomáš Jirman pak byl nejen Vladimírův spolužák z DAMU a divadelní kolega, ale oba spojovala vášeň pro turistiku, a proto spolu dlouhé roky chodili po hřebenech našich hor. Mezi kmotry se objevil i Vladimírův herecký kolega Václav Vydra nebo zpěvačka Naďa Urbánková, která si s Vladimírem Čechem nazpívala i společný duet!

Eva Holubová bude mít na Rádiu BLANÍK svůj pořad

Dalším hostem byla herečka Eva Holubová, která přišla nejen vzdát hold legendárnímu blanickému turistovi, ale zároveň poprvé prozradila, že od ledna bude mít svůj vlastní pořad na Rádiu BLANÍK.

Křest knihy S Čechem po Čechách byl tedy nejen jednou krásnou vzpomínkou na Vladimíra Čecha, ale zároveň velkým poděkováním za to, co znamenal pro Rádio BLANÍK, jeho posluchače, ale hlavně pro své blízké a kamarády,“ dodal programový ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: