Igor Timko a Hit za hitem na Hitrádiích

igor_timko

Hitrádia představila v uplynulém týdnu ve svém vysílání několik novinek. První z nich je nová hitparáda, nový týdenní formát moderuje zpěvák skupiny No Name Igor Timko. Pořadí oblíbených hitů ovlivňují posluchači. Druhou novinkou je soutěž Hit za hitem, pozorní soutěžící vyhrají v jednotlivých kolech 600 Kč.

Igor Timko a Hitparáda Hitrádií

Dvě novinky, deset hitů, pohled na osvědčené hity a Igor Timko. To jsou přísady nové Hitparády Hitrádia. Frontman slovenské skupiny No Name moderuje novou Hitparádu Hitrádia, jejíž pořadí ovlivní posluchači pomocí internetového hlasování. Každou neděli v pravé poledne v premiéře představí Igor Timko deset hitů, které získaly největší přízeň posluchačů v uplynulém týdnu. Nestihnete-li premiéru, můžete si Hitparádu naladit v repríze vždy ve středu od 18.00.

Podrobnosti najdete na www.hitradio.cz. Novinku nasazují do vysílání všechna Hitrádia. Rádio City pokračuje v nemoderované Hitparádě TOP 30, naladíte ji každou neděli po 20. hodině.

Hit za hitem bez přerušení

Odvysílá-li Hitrádio šest hitů za sebou bez přerušení reklamou nebo moderátorem, je to signál pro pozorné posluchače, aby volali do studia Hitrádia. První volající dostane 600 Kč. Vysílání Hitrádií musí soutěžící sledovat denně (včetně víkendů) do 29. června od 6.00 do 18.00. Výherní kombinace může zaznít jednou, ale i vícekrát během dne.

Hitrádia nasazují soutěž Hit za hitem od 10. dubna. Hitrádio Vysočina ale tuto hru nezařadilo a pokračuje v osvědčené soutěži „Žádný hit dvakrát„. Pokud Hitrádio Vysočina odvysílá od 9.00 do 18.00 jeden hit dvakrát a posluchači na to upozorní, získají 10 tisíc korun.

hitzahitem

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: