Fajn rádia hledají českou předkapelu 30 Seconds To Mars

30-seconds-to-mars-651

Skupina 30 Seconds To Mars se rozhodla věnovat post předkapely jejího nadcházejícího pražského koncertu zástupci české hudební scény. Fajn rádia budou společně s posluchači vybírat předskokana. Příležitost ve výběru dostanou i mladé kapely.

Zúčastnit se jej mohou všichni tuzemští hudebníci či skupiny, které jsou schopné vystoupit s minimálně čtyřicetiminutovým koncertním programem. Žánrově tato nabídka limitována nikterak není, naopak – skupina sama dodává, že uvítá příspěvky jakýchkoliv zajímavých umělců a kapel, ať jsou rockové, alternativní či elektronické.

Všichni, kteří by se rádi tohoto klání zúčastnili a zabojovali o možnost zahrát si před jednou z nejpopulárnějších rockových kapel současnosti mohou posílat svá videa na mail predkapela@fajnradio.cz, uzavírka přihlášek je 13. června. Videa budou po doručení zveřejňována na YouTube channelu FajnTV. Deset videoklipů, které budou mít k poledni 13. června nejvyšší sledovanost, postoupí do finále, ze kterého vítěze vyberou samotní 30 Seconds To Mars.

Bez nadsázky se dá hovořit o životní šanci pro tuzemské kapely a jsme moc rádi, že Fajn rádia zprostředkují tento americký sen českým muzikantům, kteří si na tuto výzvu troufají,“ doplňuje Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Pražský koncert kapely 30 Seconds To Mars se uskuteční 30. června v Tipsport areně. Podrobnější informace o soutěži jsou k dispozici na webu Fajn rádií v sekci Soutěž – Předkapela.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: