Evropa 2 nabízí novou soutěž o lístky na finále Ligy mistrů UEFA

Rádio Evropa 2 nabízí svým posluchačům novou soutěž, kde hlavním motivem je rande s Leošem Marešem. Tentokrát ale půjde o zábavu spojenou s fotbalem a to může přilákat zejména zástupce mužského pokolení.

champions-league-ilust-651

Výlet do Berlína s Leošem Marešem

Hlavní cenou soutěže je totiž výlet do Berlína včetně nejlepších míst na největší fotbalový zápas roku – finále Ligy mistrů UEFA.

Exkluzivní soutěž odstartovala ve vysílání Evropy 2 v úterý 26. května a poběží do 2. června 2015. Výherce se může těšit na luxusní dopravu, hotel a hlavně nezapomenutelný sportovní zážitek. K vidění totiž bude živý zápas mezi Barcelonou a Juventusem. A tuto konfrontaci španělského a italského fotbalu na nádherném Olympijském stadionu v německé metropoli bude výherce soutěže sledovat společně s Leošem Marešem.

Finále Ligy mistrů proběhne v sobotu 6. června

Rádi si naše posluchače hýčkáme a nabízíme jim ceny, které jsou exkluzivní a nemají vyčíslitelnou hodnotu. Vždy k tomu totiž přidáme něco navíc. Nikde si nemůžete koupit výlet na finále Ligy mistrů přímo s Leošem Marešem,“ říká k nové soutěži ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže, stačí poslat registrační SMS v ceně dvaceti korun, kde zodpovíte soutěžní otázku. Další informace jsou k dispozici přímo na webu rádia Evropa 2 v sekci Soutěže, případně i na oficiálním FB profilu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: