Eman odchází z ranní show Hitrádia Vysočina, ve vysílání ale nekončí

emanrannishow

Eman, jeden z moderátorů Hitrádia Vysočina, k 1. září odešel z ranní show kvůli rodinným důvodům. Posluchači nově vstávají  s Ondrou a Helou, právě Hela nastoupila za mikrofon Hitrádia Vysočina poměrně nedávno, předtím působila v konkurenčním Rádiu Jihlava. Emanovi příznivci ovšem nemusí smutnit, stanice pro moderátora vyvíjí nový programový koncept. UPRAVENO

Eman odchází, bude mít ovšem vlastní formát

Z ranního vysílání Hitrádia Vysočina odešel moderátor Eman. Příčinou odchodu jsou rodinné důvody, ranní průvodce již nezvládal skloubit každodenní dojíždění ze svého bydliště s rodinnými povinnostmi, server RadioTV o tom informoval Bedřich Musil, programový ředitel Hitrádia Vysočina. Pro Emana nyní rádio chystá nový projekt, který dle vyjádření programového ředitele nemá mít v českém éteru obdoby. Nasazen by měl být do programového schématu během podzimu a to na nedělní večer. Z původní sestavy nadále zůstává Ondřej Beníček a Helena Dvořáková.

PSALI JSME: Hitrádio Vysočina slaví konec srpna se Šmouly

V ranním proudu dochází k další změně, rubrika Františka Ringo Čecha mizí z ranní show, nahradí jej telefonáty pana Eduarda Kachličky. „Důchodce, který nikdy nespí“ se v programu Hitrádia Vysočina již objevoval, nicméně jen v odpoledních hodinách. Ani v září nepřijdou posluchači o pravidelnou Prádelnu Petra Jablonského či předpověď počasí od Ing. Měrkové.

eman_ondraEman odchází, Ondra s Helou zůstávají v ranní show. Zdroj: Archiv Hitrádia Vysočina.

Vyberte si své nejlepší ráno

Už brzy má na Hitrádiu Vysočina odstartovat nový koncept „Vyberte si své nejlepší ráno„, posluchači si budou moci vybrat tu nejlepší dvojici moderátorů.

Posluchači se mohou podle slov programového ředitele Hitrádia Vysočina těšit na další projekty, už příští měsíc odstartuje očekávaná soutěž „Snídaně“.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .