Doňa Mimoňa, Zevlácký slovník, Retro a řada off-air akcí v létě na Helaxu

helax_panacek

AUDIO UVNITŘ – Rádio Helax 937 letos během prázdnin vrací do svého schématu venezuelskou radionovelu Doňa Mimoňa. Přes léto bude posluchače učit fráze vždy v jednom určitém světovém jazyce. Do playlistu se dostane taneční muzika z devadesátých let a chystá se mnoho akcí mimo rozhlasové FM pásmo. Podívejme se nyní společně na to, co ostravská stanice chystá.

Letní program rádia Helax 937 nezapomíná na oblíbenou taneční muziku, ostravská rozhlasová stanice však navíc zpestří program zábavnými prvky, mezi nimi nechybí kurzy cizích jazyků netradiční formou, rozhlasový seriál Doňa Mimoňa a mnoho dalšího.

Doňa Mimoňa se vrací na Helax, výběrem toho nejlepšího

Léto ve vybrané společnosti můžete zažít na vlnách rádia Helax 937, od pondělí do pátku po 9. a 15. hodině uslyšíme výběr nejlepších dílů radionovely Doňa Mimoňa, které kdy byly v minulosti natočeny. O víkendu startuje seriál z prostředí venezuelské mafie po 11. hodině. Seriál můžete naladit přes prázdniny také na Ethno Rádiu, stanice Egrensis a Haná Olomoucko dávají na letní prázdniny seriálu pauzu, vrátí se na podzim.

VÍCE INFORMACÍ: Rozhlasové seriály se vrací na scénu, po letech se možná obnoví Doňa Mimoňa

dona_mimona_program_noveNa rádiu Haná a Egrensis si sice Doňa Mimoňa bere dovolenou, Helax a Ethno rádio vysílají radionovelu i nadále.

Zevlácký slovník na cesty s „užitečnými frázemi“

Helax 937 bude své posluchače učit cizím jazykům. „Chystáte se na dovolenou? Máte obavy, že se v dané zemi nedomluvíte?“ ptá se stanice na svém webu. Moderátoři odpoledního bloku Marssy a Kmin připravili na letní měsíce speciální „Zevlácký slovník na cesty„. Každý týden budou seznamovat s „důležitými frázemi v jednom světovém jazyce„. První týden se nese ve znamení maďarského jazyka. Lekce si zájemci pustí na www.soundcloud.com/zevling.

POSLECHNĚTE SI: ZEVLÁCKÝ SLOVNÍK NA CESTY – MAĎARŠTINA

Retro hudba, letní Sonar a off-air akce Helaxu 937

Prostor ve vysílání dostane samozřejmě muzika. Osvědčený taneční playlist zůstává, několikrát denně pak uslyší posluchači rádia Helax 937 rovněž největší letní taneční pecky posledních dvaceti let. Jedničky tanečních parketů vysílá stanice ve všední dny v 8:30, 10:30 a 14:30. Sobota servíruje Retro vždy v půl od 13:00 do 18:00.

helax_retroNejvětší letní taneční hity naladíte na Helaxu 937 několikrát denně.

POSLECHNĚTE SI: RETRO Z 4.7.2011 (Mr.President – Coco Jambo)

Nedělní Sonar s Kmínem startuje tradičně v 16:00. „Plavba vlnami luxusní taneční muziky“ se koná dále, prázdniny však osvěží upravenou skladbou tříhodinového bloku. První hodina se ponese v duchu aktuálních hitů, dalších šedesát minut nasazuje DJ Kmín klidné „chill-out“ album a blok Sonar zakončí „staré hitovky v novém neoprenu„, závěrečná hodina je vlastně jakýmsi pozváním na večerní proud Re-play s hity z posledních dvaceti let.

SELF-PROMOTION: LETNÍ SONAR S DJ KMÍNEM

Helax 937 neopomíná ani off-air akce, tedy události konající se mimo éter. Taneční muziku pod taktovkou DJ uslyší posluchači na mnoha místech. Aktuálně zve Helax 937 na „Padre’s B-Day Party with Michael WOODS@Fabric„, jež se koná v pátek 8. července od 21:30 ve Fabric – Ostrava (Plynární 7). DJ Tommy Rogers v Ostravě pak uspořádá Helax Open Air – Dirty Dancing spolu s DJ Peet, konkrétně v sobotu 13. srpna v areálu hornického muzea Landek.

helax_openair_110813Open Air – Dirty Dancing s Helaxem zažijete už 13. srpna v sobotu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,