Český rozhlas Plus bude v pondělí 2. listopadu překlopen na VKV, vysílání zahájí v 10.00

Stanice mluveného slova Český rozhlas Plus odstartuje svoji novou éru na velmi krátkých vlnách v pondělí 2. listopadu v 10.00. Exkluzivním hostem prvního dne vysílání bude slovenský premiér Robert Fico.

cesky-rozhlas-plus-logo-651

Plus bude svůj program stavět na čtyřech pilířích: politika, společnost, byznys a věda. Stanice bude vysílat čtyřiadvacet hodin denně a naladit si ji bude moci téměř 60 procent obyvatel České republiky. Ambicí Českého rozhlasu je, aby se počet posluchačů stanice Plus v dohledné době minimálně zdvojnásobil.

Exkluzivním hostem prvního dne vysílání nového programu Českého rozhlasu Plus bude slovenský premiér Robert Fico. V pořadu Interview Plus se ho budeme ptát na to, jestli se Slovensko cítí v mezinárodní izolaci kvůli svému přístupu k migrační krizi, jak postupuje jednobarevná slovenská vláda před volbami, jak Slovensko pomůže Ukrajině, která čelí hrozbám zastavení dodávek plynu z Ruska, a na slovensko-české vztahy. Moderátorem pořadu Interview Plus, který začíná v 11:33, je Michael Rozsypal,“ uvedl v tiskovém prohlášení šéfredaktor stanice Plus Alexandr Pícha.

Stanice Český rozhlas Plus začala vysílat 1. března 2013. Nabízí analytickou publicistiku, komentáře, diskuse a interaktivní pořady. O novinkách bude s posluchači diskutovat šéfredaktor okruhu. Kontaktní diskusní pořad na téma novinek ve vysílání se objeví dnes večer (v pátek 30. října) v 19:00 hodin na ČRo Plus. To je možné prozatím poslouchat na středních vlnách a online.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .